Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha beleszerettél a szeretődbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél a szeretődbe, van visszaút?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki érzéseket kezdett táplálni a szeretője felé, de utána sikeresen visszatalált a párjához?

Lesz még ugyanaz a kapcsolat, mint az elején?


2021. ápr. 19. 22:38
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:

Nem. Te írtad, hogy tulajdonképpen jó a házasságod, csak az a tűz, hév hiányzik amit a szeretővel éltél át.

Tehát ha kivonjuk a szeretőt, meg azt a pezsgő időszakot amit vele éltél át a képletből, akkor marad egy jó házasság. Így értelmeztem. Ezért írtam.

De én csak olvasni tudom milyen a házasságod, azt pontosan érezni te érezheted csak.

Mert lehet langyos úgy is, hogy eléldegéltek egymás mellett harmonikusan békében. De úgy is lehet langyos, hogy együtt éldegéltek békében.

Ezzel nem megy, azzal nem megy, kivel menne...itt tényleg az van, hogy te tudod meddig jutottatok el a szeretőddel, volt-e egyáltalán ilyesmiről szó...


Egy férfiba lettem szerelmes. És amit írtam, nem tudom melyik hozta melyiket.


30-ra írhatok privátban?

2021. ápr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Persze, hogy ha kivonjuk. És tudom, hogy sokan csak szexre mennek, és én lehet érzelgősebb vagyok, mint az átlag, de azért szerető sem mindegy, hogy ki.

Szóval nem ilyen egyszerű, hogy kivonom, mert egy embert vonok ki. Volt szeretőd, vagy így szeretőd?

Szóval leegyszerűsíted mert nem úgy van, hogy szeretem a nejem és csak szex hiányzik azt pótlom máshol és már össze is tettem a boldogságom


Igen, jól fogalmaztál. Nem kell késdobálás hogy egy házasságot ne élj meg jónak. Én nem ezért házasodtam. Mert hogy nincs nagy lángolás naponta és a szex is jócskán lecsökkent, egy dolog. De mikor jön egy harmadik és rájössz, hogy ehh, hát ez nő, hiába várod, hogy elmúljon és lehet el is múlik, de ott marad a hiány.Érted

Jó házasság sokaknak a nyugis, veszekedésmentes szeretetteli élet. De lehet az én libidómmal van baj, de én ezt sokszor üresnek érzem


Nyugodtan írj, szívesen olvasom, de itt nem tudok sajnos válaszolni.

2021. ápr. 20. 19:21
 33/54 anonim ***** válasza:
Beleszerettem a szeretőmbe, de sajnos véget kellett vetni a kapcsolatnak. A párom iránt már előtte se éreztem szerelmet és azóta se. F
2021. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:
33 Próbálkoztál? Párod tudja?
2021. ápr. 20. 20:03
 35/54 anonim ***** válasza:
Mármint hogy nem szeretem? Azt nem tudom. Szex kilenc hónapja nincs közöttünk. Élünk egymás mellett.
2021. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:
9 hónap. Hát gondolom akkor ő sem teper túl sokat...
2021. ápr. 20. 20:24
 37/54 anonim ***** válasza:
54%
Próbálkozik, de nem igazán érdekel 🤷‍♂️
2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:
És így miért nem váltok?
2021. ápr. 20. 20:58
 39/54 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a hitel a munka és a gyerek össze köt.

De már szinte úgy vagyunk a nejemmel mint 2 jó lakotars vagy testvér.

Így a szerető az akivel boldog vagyok

2021. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hitel és gyerekek. Éhen halnánk mind, ha külön mennénk. #37
2021. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!