Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mennyi ideig járhat együtt egy pár, ha eltérően gondolkodnak a kikapcsolódásról? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyok együtt a párommal. Jóformán nem megyünk sehova, "mert nincs pénze", mondja ő. Nekem sincs 200ezrem havonta (sőőőt!!), de mégis találok kikapcsolódásra lehetőséget. A barátaimmal járok bulizni, koncertekre. De ő nem szeret ilyen helyekre menni. Max bál.. De semmi pizzázás, mozi ilyesmi. Bár teljesen ki vagyok. Mit tegyek? Szerintem ez nem pénz kérdése, mert annyit igenis megérdemel az ember, hogy kb. egy hónapban kétszer elmenjen szórakozni, pizzázni ilyesmi.

Vélemények???


2010. márc. 13. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
2.42342 év. tudományos tény.
2010. márc. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ez legyen már a legnagyobb bajotok,nem szeret bulizni a pasi. na és?
2010. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm..Nagyon hosszú távon,ha valamelyikőtök nem enged,akkor bizony néhány év után elegetek lesz belőle.Főleg neked,aki jövő-menősebb.

Több kapcsolaton tesztelve:D

2010. márc. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első! Igazán vicces vagy!

Kedves második! Na és? Én meg szeretek. És ha a barátaimnak is lesz párja, akkor egyedül maradok mint a kisujjam, mert kicsit gáz lesz, hogy mindenki a párjával megy szórakozni én meg egyedül. Tényleg tök jó.

Kedves harmadik! Köszi az értelmes választ!

2010. márc. 13. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy mennyire van meg köztetek az összhang (szórakozáson kívül) Mert, ha ezt leszámítva minden oké, akkor évekig együtt maradhattok.
2010. márc. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is voltam már úgy bulizni h a barátaimnak ott volt a pasijuk én meg egyedül voltam, kicsit rossz érzés, de ha a sráccal is jóban vagy akkor nem gáz. A kérdésre válaszolva meg csak annyit amit már mondtak, hogyha minden egyéb rendben van akkor még évekig együtt lehettek.
2010. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem örökké :) férjemmel sosem lógtunk folyton egymás nyakán, pedig még rokon hobbink is van. szórakozni is járun külön, bálba együtt, meg színházba, de az ugye "társdalmi" esemény, többi helyre gyakran külön-külön. nincs abban semmi rossz, működhet, csak adjatok egymásnak elég szabadságot!
2010. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. márc. 15. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!