Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, egyes emberek megcsalják a másikat, ahelyett hogy megoldanák gondokat?

Figyelt kérdés

És most ne azzal jöjjön bárki, ha egy kapcsolat jó abba nem ''furakodhat'' be harmadik, ha mégis akkor baj volt a kapcsolattal és a másik fél hibája hogy megcsalták.


Ez sajnos nem ilyen fekete-fehér.


De vannak olyan helyzetek is, amikor van a kapcsolat, együtt élnek, látszólag mindenük megvan, a másik fél nem sejt semmit, boldog tudatlanságban él, míg véletlenül nem derül ki a másik megcsalja.

Mikor kiderül, az illető arra hivatkozik, hogy nem volt jó a kapcsolat.


És ha gond volt miért nem szólt? Miért nem beszélte meg a párjával?


Mert ha gond van, nem az a megoldás, hogy megcsalom a párom, hanem szólok, ő is szóljon ha gond van, és próbáljunk azon dolgozni, a kapcsolat jó legyen.


Ha pedig sehogy se működik, akkor külön folytatjuk.


Legalábbis én, ha szeretem a párom, nem csalom meg, mert nem akarok fájdalmat okozni neki és a lelkiismeretemmel se tudnék elszámolni.


Vannak olyan emberek (pasik, nők is), akik mindenféle bűntudat és megbánás nélkül félrelépnek, akár hosszabb viszonyt is folytatva.

Aztán fény derül viszonyra, a párjukat okolják mindenért ''mert ezt és azt csináltad vagy nem csináltad''.


Kérdem én, miért? Miért kell félrelépni ahelyett hogy megoldanák gondokat?


Nem arról beszélek mikor sokat veszekednek vagy az egyik fél már próbált beszélni gondokról, arról beszélek amikor meg se próbálja közölni, hanem inkább félrelép, mikor lebukik mindenért a párját okolja.



2021. máj. 1. 14:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%

9 De azért érdekes az az ellentmondás, mikor ha az ember válogat, mert várja a nagy Ő-t, hogy jaj de válogatós, miért nem becsüli meg azt aki szereti, tiszteli bla-bla. Viszont ha meg összeáll azzal akit szeret, mert kedves és rendes de ennyi, akkor meg csodálkoznak hogy ez lesz a vége.

De ugyanígy mikor nincs egyenlő súlyban a két félnék a szex. Nem igaz, hogy nem érzékelik az emberek, hogy az a kapcsolat nem fog működni ahol az egyiknek napi két menet kell, nekem meg havi 1. Ez előbb utóbb ki fog ütközni. Lesz belőle, hiszti, fadarabként aláfekvés, kínlódás, szexuális frusztráció és naná, hogy elhidegülés megcsalás

2021. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
9 Bocsánat még annyit, hogy azt se felejtsük el, hogy amit otthonról hozunk. Egy férfi akit gyerekkorában elnyomtak, valószínűleg papucs lesz a kapcsolatában is
2021. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom miért lett lepontozva 1- es 5-ös, lényegében 7-es is pont a kérdésre válaszoltak. Attól hogy én nem csaltam senkit én is így gondolom. Több ismerősöm is elmeséltem hogy miért csalta meg a párját, volt amikor egy jó barátom csinálta, meg sok sztorit is lehet olvasni. Az említett barátnőmról kiderült hogy őt is csalta a férje csak általában nem ugyanabban az időpontban csalták egymást. Utólag belegondolva megérdemelték egymást, most érettebb fejjel már elég undorító dolognak tartom hogy emberek úgy bújnak oda este a párjukhoz hogy pont előtte mással voltak.

És a legtöbbször van egy közös dolog, hogy úgy mennék haza mintha minden rendben lenne. Mert így kényelmes. Nem akarják a nagy döntést meghozni mert energiát kellene fektetni a különköltözésbe ahol ráadásul nem lesznek közösek a költségek. Valamilyen érdek van mögötte legtöbbször, anyagi, gyerek stb.

Persze nem mindig, mert olyan is van aki valóban úgy van vele higy ő mindenkit megcsal egy idő után, ő ilyen és kész. De nem gondolom ez hogy önértékelési zavar lenne, inkább egoisták, mert ez nekik egyszerűen jár.

2021. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Könnyebb megoldás.
2021. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
44%

"látszólag mindenük megvan, a másik fél nem sejt semmit, boldog tudatlanságban él"


Ha nem jut el oda az egyik, hogy észreveszi a másikon a változást, akkor elindulhat ez a megcsalós verzió. A látszat ekkor jön, mert mi dketten azt játszák, higy minden rendben.

Nem mernek beszélni, nem akarják kimondani, hogy unok vmit, szar már a szex, monotonok a programok.Mindkét fél hibája, de a kikacsintó fél aljasabb.

2021. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
63%

De nem gondolom ez hogy önértékelési zavar lenne, inkább egoisták, mert ez nekik egyszerűen jár.


De ez egy önértékelési zavar. Nem érzi magát eléggé férfinak, mindig kell a hódítás, ami miről szól? Visszajelzésről, hogy még kellesz. Labilis személyiségű emberekre jellemző.

2021. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Simám ismerek olyat, aki egy kibszott papucs otthon megmondani, hogy behány attól hogy a kedves neje minden percben ellenőrzi mit csinál és megszabja mikor kivel hova mehet.

Lapít és persze közben simán megcsalja. Egyiket sem sajnálom, bár a palit jobban, mert jó szr lehet így az élet.Bújkálva keresni a megértést, szeretetet, minőségi szexet.

2021. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
#6 Igen, számomra ez a megoldás, otthon már nem megy, nem kívánom, így megoldom máshol, mert attól még, ha nem is sűrűn, de szükségem van rá 🤷‍♂️ #4 F
2021. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk is voltak gondok, megcsalás nem volt, viszont mi mindketten vágytunk az újdonságra, illetve szerettük volna fűszerezni a kapcsolatunkat, újat kipróbálni.

MI ezt megbeszéltük, megbíztunk egymásban annyira, hogy swingerbe mentünk, ott megismertünk párokat (ez még a pandémia előtt volt), felhívtuk magunkhoz, időnként összejártunk iszogatni, társasozni, filmet nézni, és játszottunk mindenki mindenkivel.

Nekünk ez jött be.

Így nem ver át senki senkit, akiknek az újdonság hiányzik az úgyis megtenné titokban.

2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
19 Jó de figyelj, bár nekem ez valóban magas kategória, itt mindketten tudjátok, hogy nektek ez belefér. De az aki arról pofázik, hogy jaj szereti a párját, csak kell a változatosság és azt mondja csak azért nem mondja el neki mert fél, hogy nem hinné el hogy tényleg őt szereti...szerinted?
2021. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!