Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van az, egyes emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, egyes emberek megcsalják a másikat, ahelyett hogy megoldanák gondokat?

Figyelt kérdés

És most ne azzal jöjjön bárki, ha egy kapcsolat jó abba nem ''furakodhat'' be harmadik, ha mégis akkor baj volt a kapcsolattal és a másik fél hibája hogy megcsalták.


Ez sajnos nem ilyen fekete-fehér.


De vannak olyan helyzetek is, amikor van a kapcsolat, együtt élnek, látszólag mindenük megvan, a másik fél nem sejt semmit, boldog tudatlanságban él, míg véletlenül nem derül ki a másik megcsalja.

Mikor kiderül, az illető arra hivatkozik, hogy nem volt jó a kapcsolat.


És ha gond volt miért nem szólt? Miért nem beszélte meg a párjával?


Mert ha gond van, nem az a megoldás, hogy megcsalom a párom, hanem szólok, ő is szóljon ha gond van, és próbáljunk azon dolgozni, a kapcsolat jó legyen.


Ha pedig sehogy se működik, akkor külön folytatjuk.


Legalábbis én, ha szeretem a párom, nem csalom meg, mert nem akarok fájdalmat okozni neki és a lelkiismeretemmel se tudnék elszámolni.


Vannak olyan emberek (pasik, nők is), akik mindenféle bűntudat és megbánás nélkül félrelépnek, akár hosszabb viszonyt is folytatva.

Aztán fény derül viszonyra, a párjukat okolják mindenért ''mert ezt és azt csináltad vagy nem csináltad''.


Kérdem én, miért? Miért kell félrelépni ahelyett hogy megoldanák gondokat?


Nem arról beszélek mikor sokat veszekednek vagy az egyik fél már próbált beszélni gondokról, arról beszélek amikor meg se próbálja közölni, hanem inkább félrelép, mikor lebukik mindenért a párját okolja.



2021. máj. 1. 14:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem mindenki csal, hanem mindenki azt teszi amit a legjobbnak lát. Van aki alkoholista lesz, van aki a munkába menekül, és van aki csal. Van aki megbeszéli, és sikerül, és több aki megbeszéli de szart sem ér!
2021. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
39%

"De az aki arról pofázik, hogy jaj szereti a párját, csak kell a változatosság és azt mondja csak azért nem mondja el neki mert fél, hogy nem hinné el hogy tényleg őt szereti...szerinted?"

19-es vagyok.

Ez nálunk is ugyanúgy szóba került. Én úgy voltam vele, hogy ha ő így gondolja, akkor fordított esetben se legyen probléma.

Szó nélkül belement. Azt mondta régóta ismerjük egymást és úgy gondolja erős annyira a kapcsolatunk, hogy belemenjünk és meg is bízunk egymásban.

2021. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
56%

Mert a gond maga a másik fél... :-) Hosszú idő után,még szereted a másikat,

de már nem kívánod annyira..Vagy ne megyforma a libidótok,és egyikőtök több és szenvedéylesebb szexre vágyik...Aztán ahogy írtátok feljebb,van aki munkába menekül,vagy hobbiba,vagy lép..Félre..De ahhoz is szerencse kell,hogy találj valakit aki pont jó minden szempontból...

2021. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

22 Hajrá. Ha nektek bizalmi kérdés, hogy a másik mással szexszel


"Nem mernek beszélni, nem akarják kimondani, hogy unok vmit, szar már a szex, monotonok a programok.Mindkét fél hibája, de a kikacsintó fél aljasabb."


Ez meg nettó baromság. Nem nem merik mondani. Rég nem érdekli őket. Nem meri max, hogy töke tele ezzel azzal, mert nem akar több feszkót, de nem azért nem mondja már, mert úgy változás lenne. Már egy idő után ki akarja megjavítani? Nehogy már elhigyjük hogy simán javítható és aki megcsalja a másikat csak nem nyitotta ki a száját...


23 Dehogy szereti...Téged szeretne a párod, ha mással összeállna?

2021. máj. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%

Vicces,de nálunk pont ez történt.És én megbocsájtottam neki,továbbléptünk,de 28 éve vagyunk együtt..Sok értékes pillanatot őrzünk,gyerekek stb.

Nem bántam meg hogy megbocsájtottam,mert azóta is hűséges,és ő is belátta hogy hiba volt.De én az első voltam az életében, nem csodálom hogy a kíváncsiság vonzotta ennyi év után..Minden párkapcsolat speciális,egyedi,nem fekete és fehér,ezért nem lehet azonnal rávágni valamire hogy de akkor nem szeret,stb...

2021. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!