Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha feleségként rájönnél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feleségként rájönnél, hogy csalnak akkor a szeretőnél is kivernéd a balhét?

Figyelt kérdés
Vagy csak a férjednél? A szerető 20 éves..
2021. máj. 3. 22:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%

Én első körben dühös lennék a férjemre, mert átvert. Nagyon. Kivéve ha egyből elmondta, akkor csak szakítanék.


A szeretővel semmi dolgom, max sajnálnám szerencsétlen kiscsajt.

2021. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
49%

Elsőre az ugrott be, amit a 8-as is írt. Ilyen szempontból igen, a szeretőnél is kiverném a balhét, hogy most már az ő gondja, jó szórakozást hozzá. Rólam pedig már csak ügyvéden ketesztül hallanak majd.

Megtépni, meg ilyenek...nem, a hányinger kerülgetne attól is, hogy létezik, nemhogy még hozzá is érjek.

2021. máj. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
55%

Én egy cégnél dolgozom az expasival.

Amikor kiderült, hogy a férj félrelép ( akkor már szakítottunk) akkor az összes létező forumon elkezdett a felesége megkeresni ( telefon, messenger, viber...)

Percenként hívta a telomat, amit kinyomtam( nem ismertem a számot, de pont dolgoztam) a második után hagytam kicsöngeni. A 8.hívás körül meggoogliztam a számot, aztán ráírtam az exre, h ezt nem szeretném. Aztán letiltott számról hívtak. Amikor felvettem, bemutatkoztam, letette. Ha beszélek vele, mit mondtam volna? Így ráhagytam az exre, magyarázza ki, amit akar. Az irodában pár hétig beszéd téma volt, hogy milyen erőszakos volt a neje ( bent sokan tudták h együtt vagyunk).

2021. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó , ehhez hogyan volt gyomrod? Érdekel , hogy mi vesz erre rá vkit.
2021. máj. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

"és kiforgatnám a vagyonából."


Azt nehéz. Max. A közös vagyon felé a tiéd

2021. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
73%
Én egy végtelenül kedves hangvételű levelet írnék neki. Illedelmesen megköszönném neki, hogy megszabadított a férjemtől és nagyon sok boldogságot kívánnék nekik a jövőre nézve. Még szívecskéket is rajzolnék rá és megköszönném, hogy a segítségével új, boldog életet kezdhetek és többé nem nekem kell mosnom a sz*ros gatyáit.
2021. máj. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
68%
15.válaszoló , csak egy jó ügyvéd kell :) hidd el, hogy semmi sem lehetetlen!
2021. máj. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
Rájöttem, elváltam. A szeretőt meg leszrtam. Már nincsenek együtt. :D
2021. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Meglenne a véleményem a szeretőről, ha lenne rá bizonyíték, hogy tudta, hogy foglalt a párom (mert azért vannak olyan nők is, akiknek simán hazudik a pasas, aki szeretőnek tartja), de nem mennék oda kiverni a palávert, azzal csak magam aláznám meg, mert az ilyen erkölcstelen ember ezt nem veszi fel, csak kiröhög.


Mondjuk a férjemnél sem olyan jelleggel balhéznék, mint a Maunika showban, távol áll a stílusomtól. Emelt hangon veszekednék vele az elején, az biztos, de azért nem fröcsögős-káromkodós telepi módon.

2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

A legviccesebb dolog amit hallottam, hogy a feleség kisbabás volt. Kinyomozta a szeretőt. És egyik alkalommal amikor a csaj leült kávézni odament a feleség is leült vele és elkezdte ecsetelni a nőnek, hogy mennyi tapasztalat kell a csemetéhez, mik a szokásai, hogyan kell mosni a pelusát, mikor van etetés, és a mikor a szerető kimeredt szemekkel kérdezett, hogy "tessék?" akkor halál lazán elmondta az asszony, hogy szeretné, ha a férjénél lenne majd láthatáson a gyerek akkor jó ha van ott vele egy asszony is, aki felügyeli, mert nem sokat van a családjával és nem ért ezekhez a dolgokhoz. Továbbá a férj mivel csak a szeretőhöz tud költözni, így jó ha lélekben felkészül a picurra és minden zökkenőmentesen zajlik.

A szerető olyan sebessen vágta ki a férjet mint a szél.

Meg az asszony is.

2021. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!