Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha feleségként rájönnél, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha feleségként rájönnél, hogy csalnak akkor a szeretőnél is kivernéd a balhét?

Figyelt kérdés
Vagy csak a férjednél? A szerető 20 éves..
2021. máj. 3. 22:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem mai történet, 40 évvel ezelőtt történt, hogy apám bátyjának a felesége rájött, szerető van a képben. Követte nagybátyámat és látta, hogy egy étterembe ültek be. Ő is bement és leült melléjük az asztalhoz. Teljesen higgadtan, nyugodtan felvázolta, hogy két lehetőség van, vagy hazamegy vele és a családot választja vagy már nem kell hazamennie és soha többet nem áll vele szóba. Nagybátyám szélsebesen felpattant, szó nélkül otthagyta a szeretőt és hazamentek. Azóta (ismétlem, ez 40 éve volt) a tenyerén hordozza a feleségét és mindent megtesz neki. Egyszer azt mondta, azzal nőtt a legnagyobbat a szemében a felesége, hogy ezt ilyen diplomatikusan, korrekten kezelte és nem rendezett jelenetet és akkor jött rá, hogy meg kell becsülnie.
2021. máj. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
82%

Szeretőhöz semmi közöm nem volt, a véleményemet, döntésemet az exférjem kapta meg.

Nem süllyednék le, hogy hivogassam stb ( előző hozzászólások)mert max kiröhögne, jogosan, mert mi a fene közöm van egy másik felnőtt emberhez.

Aki menni akar, azt engedni kell, elég felnőtt minden ffi tudja, hova dugja be.Választani is rudnak és sokszor a válásban mi, exfeleségek is benne vagyunk.

2021. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%

#21

Persze, hogy szélsebesen felpattant....és inkább hazament. A szeretőhöz lehet nem tudott volna költözni. Ezt végiggondolta, aztán hazament az asszonnyal. De annyira azért nem vagyok naiv, hogy elhigyjem azt, hogy a 40 év alatt nem lépett félre 1x sem. Óvatosabb volt, és az asszony nem jött rá.

És azért megbecsülni valakit, mert nem borította a félredugós farkára az asztalt, nevetséges.

Nem ezért kellene megbecsülni a társát, hanem mert tiszteli és szereti. A félrebszása nem ezt mutatja.

Hiába tesz meg mindent érte, ez valójában csak elkendőzése a valódi dolgainak. A feleség meg be is dőlt neki.

A pasas egyszerűen csak gyáva volt. Sima félrekefélés miatt nem akarta vállalni, hogy a biztonsági lakhatása elvesszen. Ennyi az egész.

Én nem hiszek a csalóknak. Egyszerűen nem érdemlik meg. Lehet kegyetlen vagyok, de én nem adtam volna(és nem is adok választási lehetőséget) egy olyan embernek, aki bizony jól láthatóan átvert. Sajnálni sem tudom már azokat, akik ilyen történet után hagyják magukat tovább hülyíteni. És itt a felesége simán hagyta. Nem tudtam volna így élni, főleg nem 40 évig. Inkább egyedül, mint így.

2021. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

Sok feleség össze akarja hasonlítani magát a szeretővel.

Nincs értelme. Nem az a lényeg jobb, v szebb, vagy fiatalabb, vagy soványabb.

A lényeg, hogy megfogta valami a férjünket.

Felhívod és mit mondasz? Hogy képzelte, hogy kedves lesz a férjemmel, akit én már látni sem bírok? Tudja, milyen büdös a lába estére? A szerető nem azt kapja, amit a feleség.

Miért akarod vissza azt, amit kiengedtél a kezedből? Önzőségből. Mert jó, ha elvisz a barátokhoz, hazatolja a pénzét, nem kell kikerülni ismét egy ismeretlen világba , ahol lehet, hogy kritikus megjegyzést kap az ember. Az önző ember képes saját magát is megalázni azzal, hogy felhív egy idegent. Nem a harmadikkal kötöttél szerződést, hanem a kedves házastárssal.

2021. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Verné a bánat, egy random nőhöz semmi közöm, mit balhézzak vele. Mondanivalóm csak a férjem számára lenne.
2021. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szerető fogadott hűséget a feleségnek..
2021. máj. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
76%
Engem hónapokat zaklatott a férjem exfelesege. Pedig már akkor valofelben voltak, amikor megismertem. De ő engem hibaztatott, hogy ha nem jövök képbe lehet mégsem válnak el. Szó szerint kamu Facebookon csinált és mindennap irkalt, hogy k@rva és társai... Vannak beteg nők
2021. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
79%
27-es, sosem tudhatod, hogy ő hogyan látta a dolgokat vagy a férjed miket mondott neki. Az ő életükben nem voltál jelen.
2021. máj. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%
Olvasva a hozzászólásokat mi senki ki tenné a csalót. Utána meg ti pitiznétek a megcsalónak hogy menjen vissza hozzátok mert nem tudtok nélküle élni. Nem egy esetben volt már így! Amíg nem te vagy a megcsalt addig mindenki nagyszerű tanácsokat tud adni, de ha bele történik mindez! Jön a haragudás és pitizés. Mindent elfelejt a múltból csak vissza kapja a régit.
2021. máj. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
65%

29-esnek:


Jön a haragudás? Azta, na ilyet sem hallottam még, mindig tanul az ember ezen az oldalon 😂


Amúgy képzeld, én úgy rúgtam ki két lábbal a hűtlen exemet, hogy csak nyekkent, eszem ágában nem volt vele maradni, nem hogy még pitizzek is neki. Az, hogy te ezt csinálnád, nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen szerencsétlen.

2021. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!