Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lett vége a szeretőddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett vége a szeretőddel a kapcsolatotoknak?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után, és ki vetett véget neki?

Mit gondolsz most a másik félről?

Semlegesek vagytok?


2021. máj. 11. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Voltak érzéseink egymás iránt, de azért az nem szerelem volt.
2021. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
46%
Öt hónap után váltak el az útjaink, mert majdnem bukta lett a vége. Ennek már több mint két éve. De azóta is tartjuk a kapcsolatot és mostanában ismét összejárunk, de csak úgy óvatosan. F
2021. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12 De akkor ti szerelmesek lettetek , gondolom. De két évig külön.

Miket hoz az élet.

2021. máj. 11. 21:20
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
Igen, szerelmesek voltunk/vagyunk.
2021. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%
3. vagyok: Én is voltam szerető... tehát átérzem. Háát nálunk egyébként végül válás lett a vége (az ő oldaláról) és azóta is együtt vagyunk. Már több, mint 3 éve. Tehát nálunk pont más irányba ment a dolog. Bár szerintem ez a ritkább. Mi megszerettük egymást. És könnyű volt viszonylag, mert nem volt gyereke (én 27 éves nő vagyok).
2021. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mi a ritkább? ...az érzelem, vagy a válás?

Mert én úgy látom, hogy érzelem nagyon sok esetben lesz mindkét részről.

De válás, hát igen, ez egy másik történet

2021. máj. 11. 21:46
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A válás a ritka szerintem. Mármint, hogy tényleg odáig fajuljon a dolog, hogy elváljon az egyik fél emiatt.
2021. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Szerintem aki már szeretősdizik rég válás küszöbén áll. Nem is a szerető miatt kéne válnia, hanem maga miatt
2021. máj. 11. 21:51
 19/21 anonim ***** válasza:
34%

#16:

Azért ritkább a válás, mert a megcsaló nem hisz abban, hogy elég a szerelem.

Tudom, hogy ezt nehéz elfogadni, de a legtöbb férfi azt veszi el, akit nagyon szeret, akit valamiért különlegesnek lát. Nem az első tiniszerelmét, akiről 18 évesen azt hiszi, hogy örökké tart. Addig átél pár dolgot, tapasztalja, hogy milyen más nőkkel.

Ennek ellenére az a különleges szerelem is eljutott odáig, hogy már csalja valakivel. Esetleg gondok is vannak.

Tudja, hogy hiába az érzelem, ennek is vége pár év alatt. Elválik a szeretőért, és mi marad? Egy rakás probléma, utálja a gyereke, anyagilag padlón, és mindezt azért a nőért, aki mellett újfent nem boldog, kihűltek az érzelmeik.

A megcsalás sok esetben meg pont azért izgalmas, mert tilos, mert új.

2021. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"Tudom, hogy ezt nehéz elfogadni..."


Nem bántás, de mikor valaki képtelen úgy fogalmazni, hogy "szerinte" és helyette úgy kezdi, hogy közli mint egyetemes igazságot, onnantól nem tudom komolyan venni.


Egyébiránt szerintem (...) minden ember más okból házasodik. Sokan veszik el első szerelmüket, sokan azt akinél úgy érzi jobb nem jöhet, páran a tényleg nagy Ő-t.

És amit írsz abban lehet igazság, de ez pusztán gyávaság. De sokan mernek válni. Környezetemben nem ismerek olyan elvált embert, ahol a gyerek utálná az apját. Olyat igen, ahol az ex-feleség, de ez más tészta.


Megcsalás pedig nem hinném, hogy azért lenne izgalmas , mert tilos. Egy családos férfi pont nem kockáztatni szeretne. Egyszerűen inkább pótolna valamit.

2021. máj. 11. 22:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!