Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megszűnik valaha ez a szürreál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszűnik valaha ez a szürreális vágy?

Figyelt kérdés

Megcsaltam a páromat, de már majdnem évvel ezelőtt vége lett.

Éreztem hogy lesznek érzései, így én szakítottam, mivel nálunk válás nem megoldható . Hosszú, szomorú sztori, de még a rokonságnak is el kéne adnom a lelkem, ha válni szeretnék.


Írtam ide annó, kértem segítséget, pár hónap után, hogy mit lehetne tenni, de mivel pár hónapos viszony volt, annyit írtatok, ez fellángolás, el fog múlni.

Hát nem múlt. Sőt, pár hétre rá le is tiltottam mindenhonnan hogy ne is lássam, ne nézegessem kényszeresen a fotóit, de új fiókot készítettem, onnan néztem, majd ott is letiltottam, majd instagramon néztem, majd onnan is leléptem. De sehogy sem lett jobb

Párommal nagyjából megvagyunk, de nincs igazi szerelmi kapcsolat már közöttünk. (7 éve vagyunk együtt, ő 35N, én 42F, szerető 44N)

Próbálkoztam új szeretővel, de egyszerűen nem jutok túl az előzőn. Nem is mentem bele másba,

Nem tudom mi volt ez, volt-e érzelem, de ilyen erős szexuális vágyat szerintem kanos kutyák érezhetnek.

Rendesen szégyellem már magam.

Szóval megint kérdem? Meddig tart ez a fellángolás? Már régóta nem hallottam róla, próbálok nem is tudni róla, de egyszerűen még mindig úgy érzem, hogy nem megy a felejtés.

És döbbenet benne, hogy nem is mondanám, hogy azért mert elájultunk mindeb menet után. Jó volt vele nagyon is, de ez a kémia , minden szinten vonzódtunk

Hiányzik az ölelése, csókja, bőre, a hülye kis füle mögött anyajegy.

Mikor már kezdem azt érezni, picit jobb, eszembe jut valamiről. Legutóbb valaki beszélt mellettem, és a hangja döbbenetesen hasonló volt. Még a gyomrom is összeugrott.


Nos, szóval mikor fog elmúlni?


Előre is elnézést, ha ritkán reagálok, sokszor csak idenézni tudok. írni nem nagyon


2021. máj. 12. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válj el. Ezzel csak magadat kínzod, és nem mellesleg gerinctelenül becsapod a feleséged.
2021. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem eled ki, nem mulik el.
2021. máj. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Lehet, hogy sose múlik el. Elsősorban azért, mert idealizáltad.

Most kell leírni, hogy jo volt, élvezted, nem bánsz semmit. Aztán mosolyogva szenvedj csak. Pár év és elmúlik.

2021. máj. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Istenem,tényleg téged kellene sajnálnunk?

A feleségedet inkább.

Nem baj,ha a valaki már mást szeret,csak legyen gerince

2021. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Milyen pár év? Milyen nem éltem ki?

Azok akik pedig ítélkeznek egyből: semmit sem tudtok a hátteremről, köszönöm.


"Most kell leírni, hogy jo volt, élvezted, nem bánsz semmit. Aztán mosolyogva szenvedj csak."


Most tippeltek, vagy más is van így?


Ez egyáltalán nem értem

2021. máj. 12. 10:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy mi a háttered, akkor is becsapod a társad. Nem sajnállak, mert szeretőt választottál magadnak, ahelyett, hogy megmondanád neki, hogy mást szeretsz, menned kell más felé.

Olyan nincs hogy nem lehet elválni. Max félsz hogy csoro maradsz, utálni fognak stb. Bocsi, szerintem gyáva vagy. Elmúlni nem fog, csak fakul az emlék.

2021. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem kell engem sajnálni, nem kértem erre senkit.

Egy dolgot szeretnék. Elengedni ezt a belső feszültséget, mert kicsinál.

Nem tudom, hogy megszerettem-e, megkedveltem, viszont az, hogy lezárod életben, fejben még nem működik egyből.

Próbálkozom

2021. máj. 12. 10:53
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
6os vagyok. Szerintem keress akkor pszichologust.
2021. máj. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ez pusztán szexuális vágy. Nem mentális probléma :)

De ezek szerint egyedül vagyok, ha másnál ez egyből elmúlt.

2021. máj. 12. 10:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg, idővel. De lehet akár néhány év is.

Bocsi. :)

2021. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!