Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire tartod elfogadhatónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod elfogadhatónak a megcsalást úgy, hogy már házasság és gyerek van?

Figyelt kérdés

1. A megcsalás semmilyen formában nem elfogadott. Ha az illető igazán szeret, soha nem fog ilyet tenni. Ha velem ilyet tesznek akár csak egyszer is és megtudom, szakítok, válok.


2. Nem fogadom el a megcsalást. Talán megbocsátok a páromnak, nem fogok szakítani, de ez a tüske örökre ott marad és meg kell ígérnie, hogy nem tesz ilyet többé.


3. Megértem azt, hogy az embernek nagyon nehéz egy életre valakihez hozzáláncolnia magát, akármennyire is szereti a másikat, egy idő után ráunnak egymásra, ellaposodhat. Más dolgokat is meg kell élnie, nem várható el az, hogy örökre lemondjon minden másról. Bizonyos keretek között elfogadom azt, ha néha félrelép. Nem akarok tudni róla.


4. Nem tiltok meg semmit. Mindenki menjen a vágyai után, az érzelmei után, amikor csak akar, egy életünk van. Ettől még továbbra is működhet tovább a kapcsolatunk, nem jelenti azt, hogy a másik örökre lelép, vagy elhagy. Úgy is visszajön mindig. Ha nem, csak akkor nem lesz értelme folytatni.



2021. máj. 12. 14:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
42%

Mindenki monogám, csak van aki 25 évig, van aki 25 napig...


Kérdezőnek válaszolva:

pont házasságnál meg gyereknél van egyre több megcsalás. Két fél már rég elhidegült és egyszerűen nem tudnak kétfelé menni. Lehet itt kötekedni, hogy nem gerinces meg ilyenek, de bizony van az a helyzet, mikor pl. gyereket nem akarják csak hetente kétszer látni, vagy a lakás árából nem jönne ki kettő. Plusz még jön egy hitel.

Szóval sok házasságot kötnek ezek össze. De közbe jön valaki akivel félremész.

Egy kezem kevés ahhoz hogy megszámoljam, hogy hány szeretős sztorit tudok és nem kell egy ujjam sem, hogy megszámoljam, hány volt csak szex egy idő után.

Szóval ilyen szeretősdiben mindig sérül mindenki.

De ilyen kva nehéz ez az élet.


Szerintem ha mindenki biztos lenne abban, hogy a gyereknek is jobb külön és mindkét fél kapna külön lakást, megduplázódnának a válások

2021. máj. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha megcsal valaki kiábrándulok, a párkapcsolat egyik szakaszába se fér bele.
2021. máj. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
37%
Erre mondom én azt, 3 évente kell váltani. Onnantól kezdve mindig megmarad az érdekesség és a tűz!
2021. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
74%

11. Nem igaz monogámi az amik egy egy életre választ párt.

Az amit manapság monogámiának mondanak az maximum egy működő párkapcsolat.

Persze nem mondom hogy az olyan rossz lenne csak ne keverjük a szezont a fazonnal.

(Megcsalni a másikat rossz dolog.)

2021. máj. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha a kefélést lealacsonyítottuk az evés-ivás szintjére, akkor miért főbenjáró bűn mással is csinálni? Ma már 14 évesek orgia partikat rendeznek, 18 éves lányok egy este 3 pasival dugnak, ma már alap az orál-anál kombó, már szinte mindenki bevállal mindent, de a legnagyobb bűn mással dugni. Ez valmi önző birtoklási vágyból fakad?
2021. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

"önző birtoklási vágy"


szerintem te ilyen késdobálókban keress partnert magadnak, ha nem érted, hogy egy normális kapcsolatba nem fér bele a megcsalás

2021. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
15# Semmi baj nincs, ha több szexpartner szeretnél, hiszen ha megbeszéled pároddal, nem számít megcsalásnak. Ez az úgynevezett nyitott kapcsolat, mindkét fél azzal van együtt, akivel csak akar. A probléma akkor van, amikor hűséget fogadsz, párod azt hiszi monogám kapcsolatban vagytok, te pedig minden nap más nővel vagy együtt. A hazugság, titkolózás rossz hatással van egy kapcsolatra, szerintem senki se szeretne így élni.
2021. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Nézd, engem nem zavarna ha mással is lenne. A testiség és kapcsolat ereje nálam két külön dolog. Nálam a szex a testi vágyat jelenti, kizárólag csak azt. A lelki kötődéshez meg nincs szükségem szexre.
2021. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#15

Nem bűn mással dugni szerintem, viszont aki hazudozik az állítólagos párjának, az nyilván nem szereti. Erre találták ki a nyitott kapcsolatot.

2021. máj. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!