Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert beszelget mas nokkel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszelget mas nokkel ha jo a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
6 eve elunk egyutt,mindig kimutatja hogy szeret meg milyen elegedett a kulsommel is.a szexet is en tobbszor kezdemenyezem ami mukodik koztunk.amit nem ertek hogy a telefonja tele van mindenféle nök nevevel (kb 100)kulfoldiekevel akikkel sms ezik meg hivogatja oket.az sms eket még nem tudtam megnézni meg hogy miket beszelget veluk,de azt eszrevettem hogy 3 héten belul 4kulombozo no irt neki.csak nem latszik a teljes uzenet.párat lenyomoztam,mas kontinensen elnek de mégha nem is talalkozik mással akkor is rosszul vagyok az egesztöl.még nem szoltam neki hogy tudok ezekrol mert csak 1honap mulva tudnék elmenni töle.csak megerteni akarom hogy ez mire jo.

2021. máj. 22. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Amennyiben nincs kontinenseken átívelő hosszúságú szerszáma, úgy nincs mitől tartanod.
2021. máj. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez jó kérdés, nekem is volt egy ilyen exem aki mindenkire ráírt. Nem tudom mért, csak úgy beszélgetni elvileg.. de ilyet nem szoktak pasik csinálni, csak ha akarnak valamit a nőtől. Pontosan nem derült ki, hogy mért csinálta, csak ennyi, hogy beszélgetett velük..
2021. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Csak te gondolod hogy jó a kapcsolat.
2021. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Hát figyelj, ha csak barátok azzal nincs baj, ha mást is csinálnak azzal igen, én kórházba dolgozok nők között, sőt valamelyiket le is törölgetem mert képtelen megfürödni magától, de sosem értettem, haveromnál is volt probléma, hogy kiment egy lánnyal cigizni és az exének az sok volt, én eddig akárkivel ismerkedtem, az nem tette szóvá, hogy kivel, mivel írok. Egyébként valamelyik csaj haverom pasiját, egy fiú haver nyúlta le szóval vannak érdekes esetek :D
2021. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

És szerinted ez egy jó kapcsolat?


Hogy még ennyit sem tudsz a párodról?


Nem rossz.

2021. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez rohadt módon nem normális dolog.


Az a fránya internet! Lehetővé teszi, hogy a pasik ne csak a szomszéd Giziket füzzék, hanem szerte a világban a nőket.

2021. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem jo igy a kapcsolat,csak ö megis azt mutatja hogy minden rendben.akkor nem ertem mire jo ez ha tolem mindent megkap.
2021. máj. 22. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Mert kihasznál. Jó reggelt! Szerinted te ennyit érdemelsz? Te ezt megtennéd vele?


Jól rúgd ki a gcibe!

2021. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ebbe még az az erdekes hogy par eve is volt ilyen gond de akkor csak chat-elt nem a telefonszamat adta ki mint most.akkor megmondtam neki hogy ez nekem nem fer bele es emiatt elhagynám.de adtam egy eselyt de most par ev utan még durvabb a helyzet es ugy erzem nem tiszteli a keresemet.de most tenyleg szakitani fogok hamarosan,mert mar teljesen kikeszultem emiatt.
2021. máj. 22. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj. Most szépen állj fel és csomagolj. Ennyi.

Nem tiszteli a kérésedet? Ott kezdődik, hogy egy normális embernek ilyet mondani sem kell, mert nem bántana meg vele. Sőt továbbmegyek. Normális embernek egy jó kapcsolatban nincs ilyenre vágya.


Kutyába sem vesz. Szépen felállsz, megigazítod a frizurádat és viszont látásra

2021. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!