Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert beszelget mas nokkel ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert beszelget mas nokkel ha jo a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
6 eve elunk egyutt,mindig kimutatja hogy szeret meg milyen elegedett a kulsommel is.a szexet is en tobbszor kezdemenyezem ami mukodik koztunk.amit nem ertek hogy a telefonja tele van mindenféle nök nevevel (kb 100)kulfoldiekevel akikkel sms ezik meg hivogatja oket.az sms eket még nem tudtam megnézni meg hogy miket beszelget veluk,de azt eszrevettem hogy 3 héten belul 4kulombozo no irt neki.csak nem latszik a teljes uzenet.párat lenyomoztam,mas kontinensen elnek de mégha nem is talalkozik mással akkor is rosszul vagyok az egesztöl.még nem szoltam neki hogy tudok ezekrol mert csak 1honap mulva tudnék elmenni töle.csak megerteni akarom hogy ez mire jo.

2021. máj. 22. 19:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Ott kell hagynod. Mielőtt talál egy közelben lévő nőt, akivel már nem csak csetelgetni fog.. Nézelődik, vadászni vágyik, de addig sem akar egyedül lenni. Igazi görény típus.
2021. máj. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%

Miert beszelget mas nokkel ha jo a kapcsolatunk?


Mert csak te hiszed annak. Lehet szerinte is, de neki belefér a megalázásod.

Neked is?

2021. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
Tudod te pontosan a választ.
2021. máj. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gyakorikérdések válaszokból kéne eldöntened egy egész kapcsolat kimenetelét.
2021. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!