Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha szétmennél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha szétmennél a szeretőddel, mert nem tudsz válni, de hónapokkal később sem felejtetted még el?

Figyelt kérdés
Keresed, nem keresed? Mivel kötöd le magad?
2021. máj. 25. 14:28
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Pici még. És ez nem gyávaság. De mindegy, aki elkönyveli ennek, könyvelje.
2021. máj. 25. 16:23
 22/31 anonim ***** válasza:
51%

Aki miatt nem áll fel az ember a házasságból, az csak szexere kellhet.

Ahol van érzelem, kötődés, ott lépni kell.

A gyereknek is lehet, hogy jobb ha kiegyensúlyozott háttere lesz, akár egy szülővel. A jog pedig elrendezi a többit.

Nem felejteni kell, hanem lépni!

2021. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22 Bár ilyen könnyű lenne, ahogy leírod 🤷‍♂️
2021. máj. 25. 19:56
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sose értettem, hogy te nem tudsz válni, de a feleséged egyből tud válni, ha lebuksz. Mintha nem ugyanabban a házasságban élnétek.
2021. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

24. Igaza van.Az asszony hordja a gatyát otthon?

Akkor, amikor félreléptél, csak laza szexnek gondoltad?

Vagy nem gondolkodtál?

Néha kéne....

2021. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
25. Igen pontosan. Így gondoltam. Csak egy kis gőz kiengedés. Nem számítottam többre.
2021. máj. 25. 20:54
 27/31 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk is nehezen született meg a döntés, de a párom továbblépett, elfogadta, hogy hétvégi apuka lesz, és eljött az exfeleségével közös házból. A gyerekének is jobb így, mint egész nap a cívódást hallgatni. Az első lépést megtenni a legnehezebb, de utána alakulnak majd a dolgok!
2021. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
16 és Kérdező: a kedvesem is így érez,ahogy Ti,Boldog volt mellettem, borított mindent otthon, de gyerkőc miatt mégis velem szakított.. Rendbe tudják még hozni otthon (hülye vagyok, de remélem, ha már minket feladott)? Vagy vissza a langyos pocsolyába?
2021. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
28: mármint elhagyta a családját, felborított mindent, aztán visszament? hű de férfias... rendbehozni szerintem egy ilyen után sosem fogják tudni igazán... a bizalomnak annyi...
2021. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
29. Igen :/ Ahogy leírtad... Nem mondanám hogy egy bátor ember...bizalom soha nem is létezett köztük... Kár nekem ezen agyalni azt gondolom.
2021. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!