Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, szakítottam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, szakítottam, de tönkre tette az önbizalmamat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

26/N vagyok. 2 éve szakítottam az exemmel.

Totál tönkretette a pasi az önbizalmamat, és azóta szorongok, pszichológushoz is járok.


Folyton beszólogatott. Heti rendszerességgel kaptam, hogy milyen száraz a hajam, milyen pufók az arcom, és majdnem minden héten megjegyezte, hogy szerinte híztam (pedig nem híztam). Ha sok sminket viseltem az volt a baja, ha kivágott felsőben voltam az...egyszóval MINDEN. A szexuális életünk sem volt rendben, mert sosem volt jó amit csinálok, nem tudott elmenni.

Aztán mint kiderült, egy éven át csalt egy lánnyal. SZakítottam.


Viszont azóta evészavarom van, és önbizalomhiányom. Mint írtam járok orvoshoz, de ez már nem állapot. Minden nap mérem magamat a mérlegen napi 6x, mert rettegek, hogy meghízok. Sportos alkatom van, csak neki az extra gebe lányok tetszettek. Tényleg napi 6x mérem magamat, és tudom, hogy nem egészséges. A másik meg a hajam meg az arcom. Addig mondogatta, hogy pufi az arcom, hogy azóta ha tükörbe nézek nem azt látom amit kellene. Anyukám és az ismerőseim is mondják, hogy különleges szépség vagyok, idegenek is dicsérnek, viszont amióta így lerombolta az önbizalmamat, én nem látom szépnek magamat. Ha tükörbe nézek, nem azt látom, amit kellene, és folyton posztolgatok magamról képeket a közösségi oldalakra, hogy dicséreteket kapjak, mert annyira igénylem. Ha valaki annyit mond, hogy száraz a hajam, rögtön elbőgöm magamat. Ez nem normális mostmár. 2 éve szakítottunk, azt hittem rendbe jövök, és nem.

Ismerkedni sem tudok férfiakkal, mert rögtön szorongok, hogy csúnya vagyok.

Mint írtam, orvoshoz járok, de azért írtam ki a kérdést, hogy akivel volt hasonló, hogy tette helyre magát? Mit csinált? Hogy tudnék végre rendbe jönni? Két év önsanyargatás elég volt, és most az térített észhez, hogy megint erősödik az evészavarom.


2021. jún. 1. 15:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy nárcisztikus mérgező pasit, egy ilyen kapcsolat poszttraumás stressz zavart is okozhat. Lehet, hogy nálad is ez van. Javaslom ezt a csatornát, nagyon jól leírja az ilyen kapcsolat jellemzőit és a kiutat: https://www.youtube.com/channel/UCCk99Bt2hOYoarD42sx8h7Q

A posztolgatást hagyd abba, a facebook csak ront az állapotodon. SZerintem is érdemes új pszichológus után nézni, ha két év után sincs javulás. Kitartást és sok sikert! A hiba nem benned van.

2021. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!