Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért viselkedett így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így a barátom és milyen nő/ nők voltak ezek?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk alatt, amikor nem voltam mellette, kihasználta az alkalmat, hogy felugorjon egy nőhöz, csupán egy órára, emiatt nehezen jöttem rá, hogy megcsal, mert mindig akkor ment, mikor nekem dolgom akadt és nem tudtam őt figyelni

Szerintem én megadtam neki mindent a szexben, nem értem miért járt félre

Azt sem értem, hogy egy nő milyen okokból megy bele egy ilyen 1-2 óra találkozás egy héten kapcsolatba???

Pénzért kizártnak tartom, mert az nincs neki, lévén, hogy alkalmi munkákból él.

48 éves, én 42.

Milyen okokból tart fenn valaki ilyen kapcsolatot/ kapcsolatokat ?

Mert az is lehet, hogy több volt



2021. jún. 6. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Na vajon.
2021. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ugy kellett volna kiirnod a kerdes, hogy a volt baratom miert csinalta ezt. Arra pedig azt valaszolnak, hogy mindegy mar a mult, ne foglalkozz vele.
2021. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha meg írom hogy jelenlegi, akkor a válasz hogy szakíts
2021. jún. 6. 14:23
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Azért írod múlt időben, mert kidobtad? Vagy azért, mert azt hiszed, többet nem lesznek ilyen nőügyei?
2021. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mindegy? A kérdés a miérten van
2021. jún. 6. 14:27
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mi meg azt probaljuk megertetni veled, hogy a miert az nem szamit, raadasul sose lesz valasz ra. Akkor sem, ha nagyon akarod.
2021. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván megcsaltéged, ez egyértelmű.

Az meg nem teljesen mindegy, hogy milyen nők voltak ezek, talán a férjük álltal elhanyagolt háziasszonyok akik kivoltak éhezve a szexre és heti egy-két óra belefért nekik...vagy bármilyenek.

Fura, hogy ezen agyalsz.

2021. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Az a kérdésed, hogy a nők miért mennek bele egy ilyen kapcsolatba? Vagy csak szexet keresnek, arra meg elég ennyi is. Vagy azt hiszik, hogy lehet ebből több is.

Ha a barátod miatt kérdezed? Ő meg lehet olyan típus, hogy lehetsz te elég jó, megadhatsz neki mindent, akkor is hajtani fogja a vére...

2021. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár 48 évesen már nincs rá semmilyen logikus magyarázat, hogy miért viselkedik kanos kamaszfiúként. (még mindig a 4es vagyok)
2021. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért csinálta, mert egyetlen nővel unja a szexet, ő különböző nőkkel szeret dugni.


Akik lefeküdtek vele, azok olyan típusok lehettek, akik:

1. szeretnek dugni különböző férfiakkal, vagy

2. csak szexkapcsolatra van igényük, vagy

3. jó lenne nekik egy rendes kapcsolat, de az nem jön össze, az egészségügyinek nevezett dugás meg addig is jólesik.

2021. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!