Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A hűtlenség, több éves viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlenség, több éves viszony körülményei számítanak valamit egy házasságban megbocsátást tekintve? Vagy menthetetlen a házasságom?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok borulva. Szívesen venném olyanok hozzászólásait, esetleg privát üzenteit, akiknek van tapasztalata hasonló helyzettel kapcsolatban. Nem tudom mit kellene tennem. Az is megkérdőjeleződött bennem, hogy szeret e egyáltalán, ha évekig képes volt profin a szemembe hazudni
2021. jún. 15. 19:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es nyilván hülye.

A hűség döntés kérdése, mint a megbocsátás is. Neked azon kell gondolkoznod, hogy túl tudsz -e ezen lépni, illetve ő meg tesz -e mindent hozzá. Ha ezek nem valósulnak meg, akkor menthetetlen a házasságod!

2021. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
38%
Hagyjátok már, ez megint a szokásos bolond nő. Nagyjából az ezredik ilyen kérdése, esze ágában sincs kilépni a kakiból, csak idejár dagonyázni benne.
2021. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
91%

Mióta vagytok házasok? Ugyanazzal a nővel csalt végig? Te miért akarsz megbocsátani neki? Mert szereted?

Mi csupán 2éve voltunk együtt,1éve házasok amikor összejött a nővel. Ekkor határoztuk el,hogy akarunk babát,be is indult a projekt. Aztán másfél évig nem sikerült,ő végig ezzel a nővel volt. Mikor sikerült sem hagyta abba,4hos voltam amikor kiderült. Megbocsájtottam,mert annyira szerettem. Magamat okolták,védtem őt magam előtt is. Úristen de hülye voltam! Ma is szeretem,de hülyeség volt vele maradni.


Idővel rosszabb lesz.


Rájössz majd,hogy nem kell magad okolni. Ugyanis az aljasságra nincs indok,ez pedig az. Biztos ő sem volt tökéletes, mégsem csaltad meg. Senki nem tökéletes,akkor mindenki csaljon mindenkit? Most okolod magad mert mindenáron meg akarod magyarázni,hogy miért maradsz egy féreggel.


Aztán rosszabb lesz, mert idővel ahogy tisztul a kép, rájössz, hogy voltak ott érzelmek is,mert hónapok alatt vannak. Vannak, mert miatta neked hazudott,nem fordítva. Most elhiszed,hogy nem szerette a másikat,mert el akarod hinni. Bofánb@szó érzés lesz.


Rosszabb lesz,mert egy csomó aljasságára(hazudozás,kimaradás, veszekedés provokálása,nem törődés) meg lesz a magyarázatod. A másik nő. Tudod,aki nem te vagy.


Rosszabb lesz,mert nem tudod hányszor gondol rá melletted. Mert gondol,attól,hogy lezárta.


Rosszabb lesz mert eszedbe fog jutni mennyi kis titkaik lehettek,ahogy nektek is,hogy vele nevetett,hogy neki mesélte el először a hülye főnöke hülye viccét,ha aznap munka után vele találkozott először,S lehet neked meg már nem is,mert addigra unta azt a viccet. Te kimaradtál belőle.


Rosszabb lesz,mert rájössz,ha akkor hónapokig hazudott,mikor kiderült miért ne hazudna? Az érdeke azt kívánja. Érzelmekben,időben,indokokban. Mindenben. Sajnálom

Én ezeket éreztem,érzem.

Ja,meg,hogy nem melletted volt,amikor szükséged lett volna rá. Nálam pl a terhesség alatt. Mik jutnak még mindig eszembe,miket"kaptam"a nő miatt ártatlanul.....

Kérve kérlek ne bocsáss meg.

2021. júl. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!