Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házas nők, ezt ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők, ezt ti hogyan szerveztek magatoknak “csak szex” titkos kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Amikor megcsaljátok a férjeteket, hogyan szervezitek meg, esetleg több pasival a légyottokat?

Egyáltalán hogyan kell ezt megfogalmazni, hogy csak szexre kerestek , nem ciki ?



2021. jún. 23. 13:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, privik előtt hozzátenném, hogy nem keresek senkit, csak egy kérdést tettem fel. Férfi vagyok
2021. jún. 23. 13:40
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Azért vagyok házas, mert a férjemet szeretem és úgy döntöttem sok-sok évvel ezelőtt, hogy vele szeretném leélni az életem. Soha, eszembe sem jutott megcsalni őt, továbbra sem fog.
2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Amint látod, nem nagyon tolonganak e kérdés alatt a nők, pedig itt dekkolnak most is.


A nők ezen az oldalon aranyemberek, az nem sokukban merül fel, hogy ez nem így van.

2021. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

A partnerem szervezte a helyszínt, ő rutinosabb volt.


Őt meg egy erre szakosodott partnerkeresőn ismertem meg.

2021. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Már nem titkos, a férjem mindent tud.
2021. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem egy időben dolgozunk, nem nehéz megszervezni.
2021. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem ciki megfogalmazni nőként, hogy csak szexre kell valaki. Már miért lenne?


Ha valaki meg akarja, úgyis megoldja a találkozókat, kicsit kreatívak kell lenni.

2021. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Köszönjük Ketteske, csodálatos vagy. Ezek szerint nem hozzád szólt a kérdés.
2021. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Én csak ismerkedem,és nem olyan nehéz,itthon már semmi nincs.Ezért nem is kérdez semmit.
2021. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az alkalmim egy 34eves anyuka, neki/nekünk kur.va nehéz össze hozni, mindketten dolgozunk, neki ott a gyerek és a párja szóval csak pár havonta sajnos. Van neki más alkalmija is de azokkal is ritkán hoz össze szexet hisz családos, és az alkalmi partnere is családos.

Engem ő fűzött meg előző munkahelyen azóta össze járunk dugni néha, de kevés sajna szóval rajta vagyok hogy legyen még partnerem.

21F bp

jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!