Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elment Eb döntőt nézni, Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment Eb döntőt nézni, Össze karmolt háttal jött haza, terhes vagyok. Most mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Ma férjem teljesen kifordult magából.

Egész nap feldobott volt,ami rá nem jellemző,mielőtt elment itthonról,megfürdött és megborotválkozott,jó ez normális,tudom.

Hazáért,és újra letusolt,és mikor jött ki a fürdőszobából,össze volt karmolva az egyik oldala,szinte látszott hogy meg van sérülve a bőr.

De egész este ,rossz érzés volt bennem,és ez sem jellemző rám


Mondtam neki,hogy nézze meg a hátát a tükörbe.

Mondtam neki,hogy ne vakarja,nem akartam veszekedni,ez nem vall rám.


Voltak korábban problémák,amivel elveszítette a bizalmam,nem megcsalás,de majdnem.


Engedjem el a dolgot?


Van egy 4 éves gyerekünk,és másodikkal vagyok terhes


Az elmúlt pár napba,próbálkoztam nála,tegnap este is,de elutasított.



2021. júl. 12. 01:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
93%
Ne engedd el. Ha ilyen pofátlan legalább legyen őszinte. Nem a karmolásról..,, hanem a közös életetekről legalább.
2021. júl. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 anonim ***** válasza:
15%
Van rajtam kb 20 db szúnyogcsípés, akkor én is valami műkörmös csajjal csalom a férjemet, mert karmolásnyomok vannak rajtam? 🤦🏼‍♀️
2021. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 anonim ***** válasza:
97%

Nehéz helyzet, de vond kérdőre. Hátha elmondja, ha esetleg megcsalt, bár nekem ezek a jelek arra utalnak.

Az én férjem is mikor megcsalt állandóan zuhanyzott, amikor ment, amikor jött stb.

2021. júl. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/184 anonim ***** válasza:
22%
Túl sok szabadidőd van...
2021. júl. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
11%
A szokásos terhes hiszti....?
2021. júl. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
86%
Szokásos két megoldás van: ha van hova menned és el tudod tartani a két gyereket, akkor kivágod, ha nem, akkor meg lenyeled.
2021. júl. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
96%
2es, akkor nálad komoly szúnyogok lehetnek, ha karmolnak 🤣
2021. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
64%
#6-os te konkrét tények nélkül eldobnál mindent?:D van baj
2021. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
71%
#8: Ennél mi kell konkrétabb, hogy dugni volt a pasi?
2021. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg az, hogy ez csak feltételezés? Le kell ülni vele beszélni és konkrétan rákérdezni. Jobb helyeken így megy.
2021. júl. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!