Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Üdv!

Röviden megpróbálom leírni, hogy mi történt.

Még 10 osztályban megismerkedtem egy fiúval, azonnal beleszerettem, csak vele lógtam, egyszóval minden percet vele töltöttem. Majd, kicsivel később a barátom lett, örültem neki, hisz szerelmesek voltunk egymásba.

Ez a kapcsolat kb 3 évig tartott, elköltöztem, továbbléptem, sírás, ígéretek mellett vállaltunk el.


Ezt a kapcsolatot nagyon kevés ideig gyászoltam. E hetek elteltével rájöttem, hogy az élet megy tovább. Megismertem egy kicsivel idősebb sráccal , alig 2 év volt közöttünk.

A srácban inkább a kinézete fogott meg, hasonlított az egyik kedvem bandám gitárosára :D

De boldog voltam, örültem, hogy egy ilyen srác velem van, és a sok lány közzül épp velem jött össze.

Örültem, hogy elfeledhetem a múltat és csak a jelenre koncentrálhatok.


• ez a boldogság nagyon kevés ideig tartott, féltékeny volt, ezek melett ritkán találkoztunk, ő dolgozott, ahogy én is. De nekem mindig volt időm, hogy találkozzak vele, annak ellenére, hogy fáradt voltam. Igaz akkor csak szex történt, de örültem, hogy legalább vele voltam. 1 hónapig voltam vele együtt•

A sráccal még néha találkozom, hisz egyben egy jó beszélgető társa. Igaz, a féltékenysége még megmaradt, és némi érzelem is társul, de úgy döntöttünk, hogy mégsem fog működni.


Most értem a jelen helyzetemhez: az első exem felhívott, hogy ebbe a városba fog költözni, és szeretné újrakezdeni, hisz nem megcsalás volt, csak a költözés miatt lett vége.

Meglepődtem, hogy ezt mondtam és egyben rettegtem. Olyan gyorsan történtek a dolgok, és ez a nem várt meglepetés... off.

Most kicsit furcsán érzem magam, rosszul vagyok, hányingerem van, fáradt vagyok. Rettegek, hogy esetleg terhes lehetek. Félek terhességi tesztet csinálni, igazából rettegek.


Nem tudom, hogy most mit csináljak. Bátorságot vegyek magamon és menyjek el nőgyógyászhoz?

Nem tudom, hogy hogyan mondjam el az első exemnek, és főleg a másiknak aki még mindig lehet, hogy érez valamit.


Bocsánat, kicsit hosszú lett, pedig próbáltam röviden leírni.



2019. máj. 26. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit:))) Tesztet mielőbb.
2019. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azzal csak beigazolódik a félelmem..
2019. máj. 26. 22:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerinted melyik fiútól lehetsz terhes, ha az vagy?

Védekeztetek minden alkalommal?

2019. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teszt a legnormálisabb döntés. Ha előadod ezt mindkettőnek, és kiderül, hogy feleslegesen aggódott mindenki, akkor hülyét is csinálsz magadból, meg lehet el is távolodnak tőled mindketten.
2019. máj. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, a második exemmel soha(tudom nagyon hülye vagyok), mert hitegetett, hogy majd vigyáz. Az első exemmel, csak egyszer nem, miután elköltöztem, vagyis elgyappal a költözés előtt még eltöltöttünk együtt egy kis időt.
2019. máj. 26. 23:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, szerintem is a teszt az elsődleges dolog, holnap cselekedni fogok, és reménykedem, hogy nem vagyok az!:(
2019. máj. 26. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Se füle se farka a történetednek.

Hiányzik a sztoriból hogy hány éves vagy, így ötletünk sincs mennyi ideje ért véget a három éves kapcsolatod, mikor az egy hónapos.

Az, hogy "...off" pontosan mit takar?

És ami a legfontosabb a terhesség szempontjából, mikor kezdődött a legutóbbi menstruációd, és azóta mikor, és melyik fiúval voltál együtt védekezés nélkül, és a következőnek mikor kellene/kellett volna megjönnie?

2019. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miután úgymond nem folytattam tovább a sulit.., én akkor korábban léptem le, ahogy ő is most fogja ezt tenni- ez igazából az ő magánügye, nem szeretném ide kiírni, és az én ügyemet sem szeretném részletezni!

Vele szakítottam április végén, kb olyan 21-24 között, így lett vége a 3 éves kapcsolatnak.

Még április utolsó napjain költöztem el, május 1 hetében csak a volt kapcsolatomra gondoltam, közben összejöttem a másik sráccal, most bevallom, hogy előtte is ismertem.

Ez kb majdnem 1 hónapig tartott, e hetekben ritkán találkoztunk, de mindig próbáltunk időd szánni egymásra.

Az off pontosan az, hogy: — lehet, hogy terhes vagyok, ha újra összejönnék vele, ez bezavarna, nem tudnám kimagyarázni, amit úgysem tudok.

Az utolsó mensi kicsit zavaros, április 30 ez egész május 2-ig, utána 1 napig semmi, majd ismét 4 ikén- azóta semmi. Még várok, mert talán holnap- vagy azután fog megjönni.

2019. máj. 27. 01:55
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem veszel tesztet, szerinted akkor nem leszel terhes, ha amúgy az vagy? Ez miféle logika?
2019. máj. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!