Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak megszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszerettem a kolléganőmet a 3 hónapos terhes feleségem mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon bejött egy kolléganőm és nem tudtam mit csinálni elkapott a hév. Az hogy megcsaltam egy dolog nem gond nem tudná meg de sajnos megszerettem a kolleginát. Mit csináljak gyűrjem le a dolgot és tarsam titokba vagy mondjam el a feleségemnek
2016. aug. 12. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
40%
Valj el. Fizeted majd a gyerektartast es kesz. Nem kell tulkomplikalni.
2016. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
71%
25 even at fizeted majd, ha egyetemre is fog menni a kolykod :D
2016. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
90%
Es ha kozbe a kolleginadtol is lesz gyereket, de o elhagy teged (mert valljuk eleg k.u.r.v.a.s. hogy egy csaladossal kikezdett), akkor mar majd ketfele is fogod fizetni a gyerektartast :D
2016. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
90%

:-D

Minek csinálsz gyereket egy szr kapcsolatba??

Ne mondd nekem,hogy hipiszupi,mert nem hiszem. És ha hipiszupi lenne,akkor nem loveliznál a kollegina iránt egy kósza kufirc után.

2016. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
87%
Keress másik munkahelyet
2016. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
100%

Válj el, legyen gericed, ha már képes voltál azt megcsalni, aki a gyereked várja...

Aztán ha majd a kollegina is terhes lesz és nem lesz olyan kívánatos, majd őt is megcsalhatod.

2016. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%

Jajj szegénykém, megbotlottál, elestél, hopp, a farkad véletlen beleakadt a puncijába. Hát még ilyet... Micsoda balszerencse...


Figyelj, nem kell a púder.

Jött a lehetőség, és nem akartad kihagyni, hogy ne húzd meg a csajt. Úgy voltál vele, hogy amiről a feleséged nem tud, az nem fáj, annak nem volt visszatartó ereje, hogy épp a te gyerekeddel várandós. Képtelen voltál csomót kötni farkadra.

Aztán visszanyalt a fagyi, mert belezúgtál a nőcskébe. Ha tudja, hogy nős vagy, pláne hogy a nejed terhes, és így is kefélt veled, akkor tényleg gondold meg kétszer, hogy egy ilyen riherongyért elhagyod-e a családodat.


Ha nem használtál gumit, akkor 99%, hogy a feleséged terhesen fogékony minden betegségre, és majd a nőgyógyásza fogja felvilágosítani, hogy te mit kaptál el a könnyűvérű kolleginától. Aztán lehet magyarázkodni, hogy milyen klamídia, sose volt ilyened...

Onnan bukó van!


A másik lehetőség, hogy titokban tartod, és akkor a fa.szod úgy is félre fog húzni.

Kezdődik, hogy titokban írogatsz neki, tovább bent maradsz, eljárkálsz görbe utakra, veszel neki ezt-azt, meghívod ebédelni, és elég sok időt és energiát pazarolsz rá.

Majd lebuksz akkor.

Mert az ilyen kis könnyűvérű kolléganők ezt nagyon tudják igényelni, hogy rájuk költve legyen. Aztán jön az aduász, hogy most kitálalsz te otthon, vagy majd megteszi ő.


Szóval a legjobb lenne, ha egyenesen, őszintén elmondanál a feleségednek mindent, beleértve azt is, hogy szerelemes is vagy. És jó esetben elváltok, te fizeted a gyerektartást, az ismerőseid szemen köpnek, a munkatársak szemében is egy darab sz.ar leszel, és sose lesz normális kapcsolatod a gyerekeddel.

És egyszer reméled, hogy találsz olyan nőt, aki vállalja a kockázatot, hogy a feleséged sorsára jut, és ad neked egy esélyt.


Vagy titokban tartod, lebuksz, és akkor annyi becsületed se marad, hogy legalább volt vér a pucádban elmondani.



Egyébként ne aggódj, ami a cégnél történik, nem marad titokban. Egész biztos, hogy vagy téged, vagy a pi.csát utálja valaki annyira, hogy borítsa otthon a bilit.


Komolyan nem is értem, miért hiszik azt az emberek, hogy bizonyos dolgokat örökre titokban tudnak tartani, mert mindenki hü.lye, vak és süket.

2016. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
28%

#2

És?

Egy normális ember örül, ha a gyerekének adhat.

2016. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Én örülök hogy fizethetek majd gyerektartast mert szeretem a gyerekem és többet is fogok majd fizetni
2016. aug. 12. 14:15
 10/62 anonim ***** válasza:
95%
Majd lecseng, kicsit még szexelgettek és úgy is rájössz a nejed az igazi.
2016. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!