Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elment Eb döntőt nézni, Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment Eb döntőt nézni, Össze karmolt háttal jött haza, terhes vagyok. Most mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Ma férjem teljesen kifordult magából.

Egész nap feldobott volt,ami rá nem jellemző,mielőtt elment itthonról,megfürdött és megborotválkozott,jó ez normális,tudom.

Hazáért,és újra letusolt,és mikor jött ki a fürdőszobából,össze volt karmolva az egyik oldala,szinte látszott hogy meg van sérülve a bőr.

De egész este ,rossz érzés volt bennem,és ez sem jellemző rám


Mondtam neki,hogy nézze meg a hátát a tükörbe.

Mondtam neki,hogy ne vakarja,nem akartam veszekedni,ez nem vall rám.


Voltak korábban problémák,amivel elveszítette a bizalmam,nem megcsalás,de majdnem.


Engedjem el a dolgot?


Van egy 4 éves gyerekünk,és másodikkal vagyok terhes


Az elmúlt pár napba,próbálkoztam nála,tegnap este is,de elutasított.



2021. júl. 12. 01:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/184 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem akkar gyerektartást fizetni. Legközelebb jobban odafigyel, hogy ne vegyél észre semmit. Valszeg a szerető férfi névvel van a telefonkönyvében is, bár le van kódolva a telefon, most biztosan mindent törölt ha esetleg megnéznéd.
2021. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/184 A kérdező kommentje:

49.

Mégis mit tehetnék?

Menjek el a barátjához,és kérdezzek rá mettől-meddig maradt a férjem?

Vagy kérdeztem meg a barát szüleit,akik 10 körül értek haza,holott férjem 8 után elment?

Nézzek bele a telefonjába,úgyis kitörölte ha van valami. Mégis, mit tehetnék? Kérlek,írd le,te mit tennél?

Nem szabad idegeskednem 20 hetes vagyok.

2021. júl. 12. 21:59
 53/184 anonim ***** válasza:
96%

Itt ma minden megcsalt feleség az én életemet éli? 🤪

Ugyanez volt,terhes voltam,kikarmolt háttal jött haza. Persze a munkahelyén történt baleset miatt. 😁😁

2021. júl. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/184 anonim ***** válasza:
83%

49-es vagyok. Kérdező! hogy mit tennék?

értem én hogy nem szabad idegeskedned, terhes vagy..

DE Terhes vagy, nem beteg! A baba elég nagy ahoz, hogy kibirjon egy kis streszt. Hidd el megértem én is az vagyok a 15. hétben, DE ha a férjemmel hasonló történne, megprobálnék egysmást!

Elöször is megprobálnék leülni vele beszélni és határozottan közölném hogy a történtek miatt veszélyben van a kapcsolatotok, megingott a bizalmad.

Ha nem szeretne téged és a gyerekeket elvesziteni akkor most szépen mondjon el mindent.

Ha nem hajlandó, akkor kutatnék utánna. Mindenhol.

A telefonkönyvében, SMS, Messenger..

Keresés elözmények telefonban, számitogépen..

Emaileket átnézném. Biztos találnál valamit.

Aztán amikor látod hogy nagyon "készülödik dolgozni" akkor megfigyeled, ugy keszülödik mint szokott? Nem? Kicsit jobban? Akkor észrevétlenül követném hogy tényleg dolgozni megy vagy csak mellé..

Amikor csak "át megy a baráthoz" mondd hogy ha nem gond, te is mennél szivesen mert rég mozdultál már ki otthonról. A reakciója alapján láthatod vajon hová mehet, oda is követném..

Most hirtelen ezek jutottak eszembe, egy probát megér, hátha okosabb leszel.

Ha ezek nem vallnak be akkor kérnek segitséget.

Egy barátnöt/barátot beavatni és kérni hogy segitsen.

Szüleid? Anyós/Após? Bárki aki tudná kicsit figyelni és neked beszámolni.

Lehet hülyén hangzik de segithet.

Probálj meg minden követ megmozgatni hogy megtudd az igazat!

Igy nem élhetsz!

2021. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/184 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Bután hangzik,de lefényképeztem a hátát,hogy lássa ő is,de tudta nélkül átküldtem a barátnőmnek.

Ő úgy lássa,hogy ki karmolta magának,szerinte ha nő csinálta volna,akkor nem ilyen vékony csíkok lettek volna.

Biztos hogy munkába megy,busszal utazik,és egyszerre többen jönnek haza,itt mennek el előttünk.

Ez nagyon félre érthető volt,és mondta a férjem,hogy ő is ezt feltételezte volna. Este sokat beszélgettünk, majd ágyba bújtunk.

Azt mondta azért nem volt kedve az utóbbi másfél hétbe össze bújni,mert kihat rá a meleg.

Ami rám is.

Azt mondta,jó lenne többet -beszélnünk,közelebb kerülni egymáshoz.

2021. júl. 13. 12:40
 56/184 anonim ***** válasza:
92%

54-vagyok ujból,

és ezt te el is hiszed? Már ne haragudj, de te nem is akarod tudni az igazat. Hiaba próbaljuk felnyitni a szemed, te nem akarod.

Inkább ringatod magad álomvilagba,mert félsz az esetleges igazságtól és változastól .

Akkor sok szerencsét az élethez!

2021. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/184 anonim ***** válasza:
95%

"Pár éve,rájöttem valamire,nem részletezném.


Rettentő sokat hazudott."

Kiismerhetnéd már a párod, ne dugd homokba a fejed. De ha neked ez az állapot megfelel... Te életed, nekünk mindegy, csak fel akarjuk nyitni a szemed.

1-"Egész nap feldobott volt,ami rá nem jellemző,mielőtt elment itthonról,megfürdött és megborotválkozott,jó ez normális,tudom."

2-"Hazáért,és újra letusolt,és mikor jött ki a fürdőszobából,össze volt karmolva az egyik oldala,szinte látszott hogy meg van sérülve a bőr."

3-a barátjánál volt és kikaparhatta mert meleg volt (szerinte) de náluk klíma van ami működik. Már ez is fura nem? Ez már fix hazugság. Amikor szembesitetted a dolgokkal egy szó nélkül otthagyott majd elmentél pakolni. Kérdem én, hogy ez mi? Ha nem tett semmit akkor miért nem mondott semmit, nincs miért aggódni. Olyan egyértelmű.

Te életed, ha neked jó így, legyen. Ha később jössz rá kivel is vagy valójában jobban fog fájni. (pedig már egyszer majdnem megcsalt) az emberek nemigen változnak ám.

2021. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/184 A kérdező kommentje:
Erőltette a férjem,hogy menjünk el a barátja szüleihez..
2021. júl. 13. 14:41
 59/184 anonim ***** válasza:
95%
Mit mondanának a szülei? Azt mondtad, hogy ők később értek haza, a párod addigra ott se volt. És valszeg már elintézett mindent, ki mit mondjon. Egy barát megteszi a másiknak. Nem az a céluk, hogy neked jó legyen hanem falaznak egy barátnak.
2021. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/184 anonim ***** válasza:
96%
Én elhitetném vele hogy minden ok.Viszont most kezdenék el nagyon figyelni.Telefont meg főleg.Nem tudod milyen kreatívak tudnak ám lenni.
2021. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!