Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elment Eb döntőt nézni, Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment Eb döntőt nézni, Össze karmolt háttal jött haza, terhes vagyok. Most mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok..

Ma férjem teljesen kifordult magából.

Egész nap feldobott volt,ami rá nem jellemző,mielőtt elment itthonról,megfürdött és megborotválkozott,jó ez normális,tudom.

Hazáért,és újra letusolt,és mikor jött ki a fürdőszobából,össze volt karmolva az egyik oldala,szinte látszott hogy meg van sérülve a bőr.

De egész este ,rossz érzés volt bennem,és ez sem jellemző rám


Mondtam neki,hogy nézze meg a hátát a tükörbe.

Mondtam neki,hogy ne vakarja,nem akartam veszekedni,ez nem vall rám.


Voltak korábban problémák,amivel elveszítette a bizalmam,nem megcsalás,de majdnem.


Engedjem el a dolgot?


Van egy 4 éves gyerekünk,és másodikkal vagyok terhes


Az elmúlt pár napba,próbálkoztam nála,tegnap este is,de elutasított.



2021. júl. 12. 01:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/184 A kérdező kommentje:

Nem láncolom magam hozzá, ha úgy adódik,feltalálom magam,talpra esett vagyok,azért megtapasztaltam már pár dolgot az életbe.

Ha vele külön mennék ,nem kellene másik férfi,nem tudnám újra kezdeni,de az életbe megtanultam az apróbb dolgoknak is örülni.

Amolyan mosolygós,élet vidám ember vagyok,a múltam ellenére is.

Lekötne a két gyerek az biztos,de nem félek a kihívástól.

Itt az a kérdés,hogy hogyan tudhatnám meg a dolgot,mert tudom,hiába kérdezek rá. Nem szeretek vitázni nem is szoktunk.

2021. júl. 12. 10:10
 22/184 anonim ***** válasza:
78%
Azért én azt megnézném, hogyha egy férfi karmolás nyomokra a hátán ad valami nem megcsalós magyarázatot, akkor azt melyik nő hiszi el, mert senki, csak olaj a tűzre. Ezért könnyebb nem beszélni róla és elhallgat mindent, és így nincs vád, vallani sem kell.
2021. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/184 A kérdező kommentje:

Jobb oldalt a hátán, van 3 vagy 4 erős csik,mint írtam,fel van sértve a bőr.

És azt is írtam,hogy szombaton vágta a körmét,mindig kicsi a körme a munkája miatt

2021. júl. 12. 10:12
 24/184 anonim ***** válasza:
98%

Ne hagyd ennyiben! Mindenképp ülj le vele komolyan beszélni!

Mondd meg neki hogy láttad a hátát és szeretnéd tudni mi történt.

Vagy tagadni fog vagy bevallja. A többi kettötökön múlik!

2021. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/184 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretsz vitázni? ilyen dolgot meg KELL beszélni még akkor is ha vitába ,veszekedésbe fordul!
2021. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/184 anonim ***** válasza:
57%
tudat alatt olyan férfit választanak a nők mint az apjuk ...
2021. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/184 anonim ***** válasza:
90%
#26 ebbe tényleg van valami. Nem minden esetben, de sok ilyen van.
2021. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/184 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: nem mersz szembe nézni a valósággal? Megcsalt a pasid, vedd tudomásul és ennyi.
2021. júl. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/184 anonim ***** válasza:
84%

Ha ilyen hazúg f.sz, én nem is probálnám megkérdezni, hanem látszólag nem reagálnék sehogy, de közben alaposan megfigyelném, úgyis hibázni fog. Telefonjában lehet kutakodni, megfigyelni hova megy stb. Esetleg valamelyik haverját befügézném hogy segítsen nekem.

Vagy odaküldeném egy barátnőmet akit ő nem ismer, hogy figyelje mit csinál.


Bízna a fene abban, aki már hazudott nekem sorozatosan. Aztán ha megvan a bizonyíték, kivágnám a francba.

Az meg már csak megjegyzés, hogy én kapcsolatban nem tűrök hazudozást, tehát nemhogy szültem volna még neki, hanem azon frissiben kukáztam volna. Na mindegy..

2021. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/184 anonim ***** válasza:
72%
Mindenképp szülj harmadikat is!
2021. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!