Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondjam eletem szerelmenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam eletem szerelmenek, hogy elvesztettem a szuzessegem massal es lehet hogy terhes lettem, vagy tartsam titokban? 21/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őt soha nem voltam még szerelmes, soha senki nem erintette meg a szivem rajta kivul.

Tudom hogy erez irantam ő is valamity viszont azt is tudom hogy az sokkal erosebb amit en erzek.

Nagyon sok fajdalmat okozott nekem. Nem vagyunk egyutt. Semmi nincs koztunk.


Mi szegeny csalad vagyunk, kilatastalannak tartok mindent nem tudom hogyan szabaduljak meg innen.

Banatomban kiutnak tartottam egy fiut, etterme van, talalkoztam vele. A talalkozon elmondta hogy ő nem akar tolem kapcsolatot meg senkitol. Osszevesztunk haza mentem. Aztan eltelt egy kis ido, irt nekem hogy talalkozzunk de csak szex. Nem tudtam mit tegyek, ugy voltam vele hatha megszeret, hatha megment engem...tudom gonoszsag de ez volt bennem. Talalkoztam vele. Gumi nelkul szexeltunk. Borzalmas volt az egesz. Azota sem keres.

Elvesztettem a szuzessegem egy idegen emberrel akit ketszer lattam.

Ha lesz koztunk valami, elmondjam ezt annak a finak akit szeretek?

Ugy tudja szuz vagyok, mivel az is voltam....egeszen a multhetig.

Megerto amugy, de ezt nem fogja megerteni, es szegyellem is magam.


2021. aug. 9. 13:14
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Es lehet hogy terhes lettem. Akkor vegkepp nem tudom mit csinalok.

A fiu el sem hinné hogy tole van, nem is mondtam neki hogy szuz vagyok.

Megint egy olyan helyzetbe sodortam magam hogy megint nem tudom mit tegyek es ha tenyleg terhes lettem még irni sem tudok neki mert le vagyok neki tiltva

2021. aug. 9. 13:16
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy terhes vagy -e 2 hét múlva kiderül, gondolom nem reális, hogy ennyi idő alatt összejöjjetek. Azt, hogy nem vagy szűz, azt igen, már ha egyáltalán megkérdezi.

"Nagyon sok fajdalmat okozott nekem. Nem vagyunk egyutt. Semmi nincs koztunk.", így van, én a helyedben nem vágynék, és nem várnék tőle semmit.

2021. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Ha terhes lettél, szólsz neki személyesen hogy fizesse ki az abortuszt.
2021. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha terhes lennél, akkor odamész az étterembe, és elkéred a pénzt abortuszra. Eleve nem is értelek, hogy hogy mehettél bele a védekezés nélküli szexbe, borzasztóan felelőtlen vagy, még nemi betegséget is összeszedhettél.
2021. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Hül*e vagy. Itt már semmi nem segít. Max könnyebb lehet. Ha terhes lettel, akkor abortusz. Senkinek nem kell róla tudnia, csak neked.

Másrészről, 2021 van, senkit nem érdekel, hogy szűz vagy e vagy sem. Max nehány cigany családnál tudom elképzelni, vagy vallásosoknál, hogy ez számít. Oda meg nem kell beházasodni. Harmadrészt, kimondja meg, hogy te szűz vagy e még, vagy sem. Ezt egy férfi sem tudja megállapítani a farkával.

Es miért is kellene “életed szerelmének” elmondanod, hogy lefekudtel valakivel, ha egyszer nem is vagytok kapcsolatban? Senki le se xarja, hogy te kivel kúrtál, elhiheted.

Amugy te ilyen kisegítő suliba jártál, hogy ilyen analfabéta vagy, vagy putris magyar, esetleg cigany vagy?

2021. aug. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem merem neki elmondani....ő olyan jonak hisz engem. Es az is voltam.

Meg tudja hogy odaig vagyok erte es lefekszek massal? Ra adasul szuz voltam? Semmibe fog engem nezni.


Nagyon szemtelen az az ember, felek tole, es ha nem fogja elhinni hogy tole van mit tegyek?

De en nem ertem az ilyen ferfiakat gumi nelkul csinaltuk es egy kcisit sem felt még amikor mondtam neki hogy en igy nem akarom ki volt akadva...es egy idegen lany vagyok neki

2021. aug. 9. 13:26
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Életed szerelme nem viszonozza az érzéseid, ezért nem tartozik rá, milyen szexuális tapasztalatot szereztél. Inkább el kellene felejtened azt a fiút, hiszen sok fájdalmat okozott neked. Beszélj inkább egy jóbarátnőddel, vagy ha jóban vagy a szüleiddel, akkor velük. Vegyél egy terhességi tesztet, és soha többet ne szexelj védekezés nélkül.
2021. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Nem vagyok analfabeta!

Majd ha ilyen helyzetben leszel mint en, akkor mondj ilyet. Az ember kilatastalansagaban megtesz olyan dolgokat amiket nornalis korulmenyek kozott nem tenne.

A szuzesseg dolog azert zavar mert romak vagyunk. Ő a tisztasagot latta bennem, azt hogy mas vagyok mint a tobbi nem olyan mint a tobbi sori cigany hogy 16 evesen gyerekuk van.

Hat tenyleg mas voltam.

Istenem megmentehett volna a szerelme. Nagyon szeretem ot....

2021. aug. 9. 13:30
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Elveteted akkor. Te is ott voltal, ellenkezhettel volna, de nem tetted. A masik pasi miatt meg mit aggodsz? Akkor bas*tal valaki massal, mikor egyutt sem voltatok, miert erdekelné? Hogy lehet eleted szerelme, ha nem is vagytok kapcsolatban egymassal? Miert is kellene tudnia rola neki, hogy te mikor kivel fekudtel le? Hazugsagvizsgalo ala köt vagy mi?
2021. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
De mellette nem lenne nyugodt eletem. Befejezem ezt a remenykedest. Nem segit rajtam.
2021. aug. 9. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!