Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve nősültem. Van gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nősültem. Van gyerek ház es boldogság, mégis hétvégén mikor találkoztam az exemmel szexeltünk. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Nem hittem hogy velem ez megtörténhet. Nagyon boldog kis család vagyunk. Szeretem a feleségem. Járt valaki hasonló cipőben?
2021. aug. 26. 15:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
66%

ma 18:32


Persze, picim, hiszen ezek a nők pont egy hozzád hasonló 25. szerencsétlenre vágynak, ráadásul mindjárt a méltatlan másodhegedűs szerepre. 🤪

Jó lenne neked egy harmadosztályú kocsmából is valami pultot támasztó fröccsös nő szeretőnek, mondjuk ahhoz mindjárt kellene egy felvállalt kapcsolat/házasság is, aminek szintén híjján vagy. 🙄

Azért ne feledd: mert beképzelsz magadnak egy életet, az még nem az karácsonyozik veled, hanem a csupasz valóság, a magány, a nőutálat, a szerencsétlenség és a gyk-s hazugságok. 🙃

2021. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
21%

31.-nek.


Persze...

2021. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
48%

Ezek után ne mond már hogy szereted a feleséged. Ha szeretnéd, rohadtul nem dugtál volna mással.

Ha megcsalni volt merszed, akkor legyen benned annyi, hogy elmondod. Aztán majd eldönti, kell e neki egy ilyen aljadék. Ha van egy csöpp esze, kivág mint macskát szarni.

2021. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
64%

Miért találkoztál az exeddel? Véletlenül volt és az is csak megtörtént veled? Aztán véletlenül farokkal beleestél? És mindeközben arra gondoltál, hogy hajj, de szereted a feleséged, a gyereketeket és mennyire boldog vagy? Mese..


Hogyan tovább? Esetleg meséld el a feleségének, hadd tudjon ő is erről az idilli életedről. Közben mondogasd, hogy mennyire szereted. Hazudj nyugodtan magadnak. Francért kell azt mondanod, hogy boldog vagy, közben meg az exeddel találkozol.. Önámítás. Most meg laposkúszásban osonkodnál vissza, csak legyen minden a régi..

2021. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
67%
*feleségednek
2021. aug. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
49%

Ne hallgass az ide irkáló nőkre. A legtöbb nem tudja, hogy működnek a férfiak.

Ha szeretnéd ezt a családot, és szereted a feleséged, többet ne találkozz az exeddel. Különben garantált a repeta, és onnan nincs megállás, ki fog derülni.

Kussolj, soha ne mondd el az asszonynak! Se részegen, se szerelmesen, se sehogy. Baleset volt.

Ha nem baleset volt, akkor számolj azzal, hogy a házasságodnak reszeltek.

2021. aug. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
27%

A nők is úgy működnek, csak nem vallják be.

Ha úgy gondolnák, hogy soha nem derülne ki, és betalálná őket álmaik férfija, 5-ből 3-nál csúszna a bugyi lefelé.

Mert 5-ből 3-mat otthon nem az álmaik férfija keféli, viszi a gyerekeit suliba, orvoshoz, nyaralni a tengerpartra. Pusztán ezért. Pedig jól elvannak, szeretik egymást.

Amikor egy férfi 30 fölött ott tart, hogy egész életében csupán néhányszor ajánlkozott fel igazi jó nő a szexre, vagy egyszer sem, akkor hiába a család, szerető feleség, be fogja dugni az első ilyen nőnek. Lehet, hogy utána soha többet, de egyszer szinte biztosan megdugja.

2021. aug. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
53%

Mégis most mit vársz attól,hogyha más is járt hasonló cipőben?

Feloldozást? Vagy magyarázatot hogy elfogadhatóbb legyen a

vislkedésed? Én nem ítéllek el, bár nagyon nem szimpatikus

amit tettél, de egyszerűe nem értem a történtek után már mi értelme

ezen rágódni? Inkább azon töprengj,hogy az exed legyen annyira

korrekt,hogy nem jár el a szája...

2021. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
73%
#36 Tudjuk, hogy működnek a férfiak. Vannak férfi barátaink, testvéreink, van párunk, akik magasra tették a lécet. A férgeket meg egyszerűen nem akarjuk megérteni.
2021. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
88%
36 pedig igaza van! Veszik a birtok, nagy a bukta, ha kiderül. Ezt szépen nyeld most be, dolgozd szépen fel és tanulj meg uralkodni magadon.
2021. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!