Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 éve nősültem. Van gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve nősültem. Van gyerek ház es boldogság, mégis hétvégén mikor találkoztam az exemmel szexeltünk. Hogy tovább?

Figyelt kérdés
Nem hittem hogy velem ez megtörténhet. Nagyon boldog kis család vagyunk. Szeretem a feleségem. Járt valaki hasonló cipőben?
2021. aug. 26. 15:27
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

36 "ne hallgass az ide írkáló nőkre"


1. Ugyanazt tanacsoltam neki, mint te.


2. Nő vagyok, feleség.


3 Nem tudod megállapítani az ide írkálók nemét, vond le a konzekvenciát, mármint hogy ne általánosíts.

2021. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
65%

Ott kezdődik a dolog hogy önismeret (ha tudom hogy hűtlensegre hajlamos vagyok, akkor NEM házasodok).

Ott folytatódik hogy önuralom. (Ha megkínálnak valamivel, tudok nemet mondani.)

Es végül:Önértékelés (Nem próbálom ki hogy vagyok-e annyira vonzó, hogy más is lefekszik velem a házastársamon kívül.)

Azonnal pszichológus, míg nincs nagyobb baj!

Ajánlom figyelmedbe Almásy Kitti megcsalásrol szóló előadását!

Én pedig azt javaslom: SEMMIKÉPP ne mondd el a feleségednek, pláne ne, ha veled azonos tudatszintű nő.

Ha pedig megtudja a feleséged, szintén Almásy Kitty!

Sok szerencsét!

2021. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
54%

Semmi baj, megesik. Nagy levegő, és életed végéig hallgass róla.

Vagy ha bírod, kefélgesd mig meg nem unod, ugy konnyebb lesz. Elfelejteni.

Sok sikert, és egy szót se vagy romba dől az életed amiből nem mászol ki! Ennyiért nem éri meg.

2021. aug. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!