Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valoban letezik olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valoban letezik olyan, hogy aki a kapcsolat teljes ideje alatt csalta a parjat, a hazassag, majd a baba hatasara varazsutes szetuen megvaltozik? Vagy ez csak onmagunk amitasa?

Figyelt kérdés
2021. aug. 30. 14:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Aki a kapcsolat alatt se tisztelt, majd pont a házasság hatására fog megváltozni? Persze. A baba ezen az egész szarkupacon csak ront.
2021. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyedülálló anyaság kapuja.
2021. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem tettek ajánlatot kisgyerekes apukák mikor gimnazista voltál?

Hát nekem igen, azóta tudom, hogy létezik ez a műfaj.

Később huszonévesen arra is rájöttem, hogy a többség kikacsintó nem válik el, megfelel a fix szerető és mellette a családapa glóriás dicsfénye.

Majd akkor higgad le ez ilyen ha már nem bírja szusszal, tehát 60-hoz közel, de van aki még akkor sem.

2021. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Senior Séf ***** válasza:
73%
Az ember, noha szereti rendíthetetlen kősziklának tartani magét, folyamatosan változik. Jó esetben fejlődik, s ez történhet bármilyen téren. Mindazonáltal - a kalandozásra hajló nős pasik nagy örömére - nagyon sok nő esik abba a hibába, hogy elhiszi, amit hinni akar.
2021. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tehát utolsó úgy gondolod, hogy megváltozik és leáll?
2021. aug. 30. 15:56
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké kérdező, mostmár biztos, hogy betegesen ragaszkodsz egy hulladék emberhez. Ha ötmillióan leírják neked, hogy nem fog változni, nem szeret téged, akkor is csak azt az egy mondatrészt látod meg, hogy az ember "folyamatosan változik", és ebbe kapaszkodsz. A gyereked érdekében sürgősen keress egy pszichológust.
2021. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#15

Miért állna le?

Én biztos nem állnék le.

De attól még lehet veled rendes, hogy vannak más női.

2021. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Rendes velem, csak épp állandóan csal
2021. aug. 30. 17:46
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha szted mindenkinek savanyú a szőlő minek irsz ide??idiota
2021. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát az eszedért nem fognak ellopni.
2021. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!