Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerethet őszintén új nőbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet őszintén új nőbe egy házas ember?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek előre Titeket, ne támadjatok, épp elég nehéz így is az életem.


Van egy kollégám, aki szemmel láthatóan többet érez irántam. Próbálja elfojtott, ezt is érzem, de nem megy neki. Családja van, feleség és egy gyermek.


Rohadt nehéz, mert én is érzelmeket táplálok felé.


Próbáltam kerülni, de nem ment, mindig elő kerül, ott van és nem tudom elfelejteni.


Mi ilyenkor az okos döntés? Látom, hogy harcot vív magában, ahogy én is. Ti mit tennétek?


Nem volt egy csók sem, nem feküdtem le vele, csak szimplán tudtomra adta, hogy érzései vannak és küzd magában.



2021. aug. 30. 19:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
82%
Ne csináld. A vége az lesz, hogy kocsiban dugtok 5 perc alatt, és sose hagyja el a családját.
2021. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
81%

A gerjedelem is egy érzés, végül is.


Mi van, ha őszintén szeret? Attól felszívódik a gyerek? Vagy érvénytelen lesz a házassága? A bank elengedi a lakáshitelét?

Ebből semmi más nem néz ki, mint hogy néha titokban szexeltek. Ő élvezi, hogy két nőt dug, te meg szenvedsz, hogy a másikkal alszik minden este.

2021. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Èn is ettől félek. Pedig megbolondulok egy öleléséért, rohadt nehéz. De össze kell szednem magam.
2021. aug. 30. 19:09
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van. Egy kicsit akartam hinni abban, hogy lehetséges őszinte szerelem a részéről.
2021. aug. 30. 19:13
 5/33 anonim ***** válasza:
26%

Figyelj, ha vágysz rá, tedd meg. Olyan rövid az élet, én is ilyen szituban voltam, és mertem lépni. Életem legszuperebb 8 hónapja volt Vele, amiket átéltem. Bár már vége lett, mert én beleszerettem, ő meg nem hagyta el a feleségét, és egyéb okok miatt is úgy éreztem, hogy ebben a történetben ennyi volt. De nem bántam meg, és újra megtenném.

30 N

2021. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Hülyén hangzik, de nem az jár a fejemben, hogy a felesége mellet alszik minden este. Tudom, hogy rám gondoltál, én pedig rá.


Egyetlen dolog miatt bánt az egész, a gyermeke miatt.

2021. aug. 30. 19:17
 7/33 anonim ***** válasza:
70%

4:

De mi van, ha őszinte szerelem?

Ezt kell tudomásul venned, hogy attól még minden körülmény változatlan. Ugyanúgy nem fog válni, ott a gyerek, ott a hitel, meg minden, amire ilyen esetben hivatkozni szoktak.

Pár éve a feleségét szerette őszintén. Mire ment vele? Most utánad futkos a férje.

2021. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Tudod igazad van, ez is igaz. De lány embert is ismerek, aki hülye volt, beleugrott egy házasságba, amit később megbánt.
2021. aug. 30. 19:22
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

#8: Az elválik. Szerető nélkül is. Aki szeretőt keres, az nem akar válni.

Ezt kell felfogni.

2021. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
És a kettő nem futhat össze 1 időben?
2021. aug. 30. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!