Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Erősen vallásos családból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősen vallásos családból származó ember szerethet egy ateistát?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal akik nagyon vallásosak az tipikus elborúlt fanatizmussal állnak a valláshoz. Ateistaként szerintetek elfogadna engem a családja? Eddig nem vallottam be még nekik hogy ateista vagyok szerintem kiátkoznának. Mit csináljak? Lánnyal nincs probléma nagyon szép csinos de ha szóba kerül a vallás mint akit kicserélték nagyon átmosta a fejét a családja
2021. febr. 6. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy elborult fanatikusnál nem érdemes próbálkozni. Tapasztalat.

Egy értelmes ember meg nem fog bekattanni, ha a vallás-téma szóba kerül. Jártam én már meresztény, muszlim, sátánista, és jehovás lánnyal is, és sehol nem volt probléma a vallás, mert mindegyikük képes volt helyén kezelni. De egy fanatikus nem lesz rá képes.

2021. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Anyum erősen vallásos családból származik, és ő maga ateista.
2021. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerethet, csak hosszú távon nem fogtok tudni együttműködni.

Mások a motivációitok, a világképetek.

Én például érzem, hogy a lelkem nagyon öreg és végtelen sok életem van, nem sietek, nem félek, nem ragaszkodom látható dolgokhoz, testhez, létformákhoz, stb. Egy ateista meg úgy éli meg magát, mint akinek csak ez az egy van, és görcsöl azon, miket hozzon ki ebből az egyetlen életéből, teljesen másfajta válságai vannak, kapunyitási, kapuzárási, stb.

Nyilván nem egy tempóban és nem azonos megéléssel hajtunk végre egy projektet.

2021. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb azt tudd meg, hogy a lány elfogadja-e, hogy te ateista vagy. Amúgy hosszú távon ez nem fog működni.
2021. febr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!