Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szeretőmtől akarok gyereket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretőmtől akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Nagyon görény lennék?

Férjnél vagyok, van egy szeretőm, akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Ő is nős. Hitel és egyéb okok miatt nem tud válni egyikünk sem, én speciel nem is akarok, van egy közös kislányunk a férjemmel, és nagyon jó apja.

A szeretőmmel 15 éve ismerjük egymást, mindig tartottuk a kapcsolatot és kerestük, kerülgettük egymást, ott volt a szikra, nekem ő volt életem első szerelme, de aztán sosem teljesült be, 2 hónappal ezelőttig. Akkor feküdtünk le először. Mindegy, a lényeg, hogy amúgy nem tervezem ezt hosszútávra, mardos a bűntudat, hogy csalom a férjemet, de annyira szerelmes vagyok, és annyira élvezem, hogy végre viszont szeretnek, hogy nem tudok kilépni még ebből a mocsokból.

Igazából arra várok, hogy lebukjunk valahogy, és akkor vége lesz anélkül, hogy nekem kéne ezt a döntést meghozni. Egyszer már próbáltam, megkértem, hogy legyen vége, de 3 napig bírtam nélküle, azidő alatt is ezerszer meghaltam, míg végre újra beszéltünk és találkoztunk.

Szóval arra gondoltam, hogy abbahagyom a fogamzásgátlót, és teherbe esek tőle... Nem várok tőle semmit, nem kell a pénze, nem kell, hogy részt vegyen a baba felnevelésében, egyszerűen arra vágyom, hogy legyen egy közös gyerekünk, azt se bánom, ha emiatt a férjemnél lebukunk, és vége a viszonynak.

Fú most így leírva ez nagyon betegnek tűnik. Igazából lehet, hogy ez is volt a cél, hogy kiírjam magamból ezt a beteg gondolatot, hogy lássam kívülről, hogy mekkora patkány lennék, ha ezt meglépem.

Köszi, ha elolvastad, szívesen veszem a negatív válaszokat, tudom, hogy erre mást nem lehet írni. Ne haragudjatok!



#baba #szerető #megcsalás #férj #borderlinevagyok #tudomnemmentségsemmire
2021. szept. 28. 19:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%

Ez nagyon nem normalis es ne csinalj ilyet. Az ilyen nok szoktak a gyerekukbe belelatni a nagy szerelmuket, aztan probaljak is olyanna nevelni, szerintem ez beteges.

Miert nem tarod a ferjed ele a nyitott hazassag lehetoseget? Vagy az mar nem tetszene, ha o is feremehetne massal? Ja es ezt nem sertesnek szantam, komoly a kerdes.

2021. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem akarok nyitott házasságban élni, én eleve nem akarok mással lenni, mint írtam is, ki akarok lépni a viszonyból, mert ez az egész nem én vagyok, csak olyan szerelmes vagyok, hogy azt elmondani nem tudom. Képtelen vagyok kilépni pillanatnyilag.

Egyébként nem tud a betegségemről, és akkor is keresett, amikor nem voltam még férjnél. Mindegy, tényleg köszi mindenkinek a kijózanító "atyai pofonokat", ezekre volt szükségem, ezért írtam ki a kérdést. Nem fogok gyereket csinálni, már amikor leírtam a kérdést, éreztem, hogy ez már gondolati szinten is súlyos. Egyszerűen "beszélnem" kellett erről valakivel, mert senkivel nem tudok a valóságban, mert nyilván eleve azt is szégyellem, hogy csalom a gyerekem apját.

2021. szept. 29. 06:35
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy felnézel arra a férfira aki tisztességesen viselkedett veled amikor a trauma ért, támogatott, védelmezett.

Légyszíves tedd meg azt a szívességet hogy most te is tisztességesen viselkedsz vele szemben, mert az hogy gyereket szülsz neki az ő tudta és beleegyezése nélkül az minden csak nem tisztességes.


Ülj le vele és beszéljétek meg ezt a kapcsolatot a szerelmeddel, meddig hajlandó elmenni érted. Ha úgy érzed akkor válj el és költözz össze ezzel a férfival, ez lenne a normális, a férjednek is lenne lehetősége új életet kezdeni és neked is.


Nem akarok erkölccsőszt játszani, de legyél tisztességes ha ez a két férfi az volt veled szemben (férjed és a szerelmed).

2021. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
23as, nagyon szépen köszönöm! Tökéletesen igazad van!
2021. szept. 29. 12:14
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
Ebből akkora pofára esés lesz , hogy látni akarom.
2021. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
25ös írj egy elérhetőséget, és kereslek, ha aktuális lesz. :)
2021. szept. 29. 16:37
 27/32 anonim ***** válasza:

Nyilván tudod, hogy egy ilyen aljas hibásnak nem lenne jó vége...


Mire mennél mégis egy ilyen lépéssel?


A csávó (szeretőd) ha meg tudná, mit tervezek szánt szándékkal, szerintem jól meg is köpködnék és ott hagyna, kiábrándító.


Ha meg meglépné-e ezt Féregkent kijátszva ezzel mindenkit, a pasi akkor sem valószínű, hogy téged választana és a ti pulyátokért eldobja a jelenlegi családját és gyerekét... ott maradsz majd egyesül a jó nagy xarban, amit magadnak csináltál és még egy gyerek életet is tönkreteszed a tobbieken kívül.


Ha kijózanító válasz kellett, hát itt van. Ha a nagy “szerelemből” nem dobbant és lép, akkor kesobb sem fog. Ha szerelmesek vagytok és tényleg ilyen igazi lenne, akkor úgyis lépnének és dobnátok mindent.


De ez nem az az elsöprő szerelem valószínűleg. És ezen a gyerek sem segít. A csávó tudja hogy házas vagy gyerekkel te is, csak digi-dugiztok. Ennyi a történet.

2021. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy azt akarom elérni, hogy elhagyja a családját. Én sem akarom elhagyni az enyémet, ott kezdődik.
2021. okt. 1. 05:36
 29/32 anonim ***** válasza:
37%
Jelentsétek a kérdést mert undorító ez a nő, én is jelentem.
2021. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 harebell ***** válasza:
Kérdező, jársz terápiára? Lehet, hogy most segített, hogy egy anonim oldalon kiírtad magadból és kaptál válaszokat, de hosszú távon nem erre van szükséged.
2021. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!