Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pár lépéssel az épületemtöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reina de Corazones kérdése:

Pár lépéssel az épületemtöl van egy férfi akivel probálkoztunk sexelni csak rossz helyen igy nem volt túl sikeres de elötte is es utánna is mint akinek elment az esze mikor meglátott/át.Lehetséges hogy elkezd többet érezni ha beadom a derekamat?

Figyelt kérdés

2x féltékenykedett is miattam es érdekli,hogy összejottem-e valakivel már meg merre jártam,mi volt velem mig nem találkoztunk.

Erös a vonzalom, tetszünk nagyon egymásnak nagyon meg minden de félek ha megtörténik,lehet belém szeret es én nem szeretném,hogy miattam elhagyja a családját.Am ő 40 lesz nemsokára én meg 28-at töltöttem májusban.Skorpió férfi+Bika nő.



2021. okt. 1. 12:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy beleszeretek abba akivel jó nekem.
2021. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%
Reina de coranzoes ez vmi spanyol név?! Hogy kell ejteni?
2021. okt. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy szappanopera címe :)
2021. okt. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
44%
Most akkor miért nem sikerült ha annyira oda van érted? Egyáltalán mit kell azon érteni hogy nem volt sikeres?? Ezek szerint te már odaadtad volna magad,csak valamiért nem jött össze. Skorpió férfiak bizony elég dögös szeretők tudnak lenni, de a nők is.
2021. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hááát azzal volt a probléma,hogy rossz helzszinen probálkoztunk.

Ő meg én azaz mi eddig 3x beszélgettünk komolyabb témákról,meg majd elsülyedtem amikor a feleségének dicsekedett hogy mármegint kint vagyok miatt az épületemnél pedig a felesége úgy reagált mintha nem izgatná egyáltalán,hétfőn hivta a felesége de hidegen válaszolt neki és röviden,meg ki akarta venni a kezemből a telefonomat hogy lássa a hivás listám.Ja meg le sem tudja venni a szemét róllam meg rengeteg időt tőlt velem amikor csak meglát hogz kint vagyok.Mostmár az sem izgatja ha elemegy köztünk egy-egy szomszédom.

2021. okt. 5. 16:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!