Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van, aki megbocsátotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki megbocsátotta a megcsalást? Lehet utána még minden a régi, ha a megcsaló fél is nagyon akarja?

Figyelt kérdés
Szándékos, többszöri, tudatos megcsalás esetén.
2021. okt. 4. 20:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
#9 Majd lesz. 🙂
2021. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

10 éppen fordítva, mint ahogy mondod

bántani igazán azt tudják, pl. fizikai, verbális, érzelmi erőszak, aki eltűr egy megcsalást

őt tovább kínozhatják, de nem azt, aki ezt nem tűri

mert aki a megcsalást nem tűri, akkor sem fog csendben maradni, ha ütik-verik vagy bármi

2021. okt. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
53%

#12, Nem éppen az ütés véresre gondoltam.

Ne tűrj el akkor semmit, nekem mindegy hogyan vezeted az életed, de fogadd el hogy van aki máshogy látja.

2021. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek olyat, aki megbocsátotta a férjének a megcsalást. Nem egyszeri megcsalást, hanem hosszú, nagyon hosszú viszonyt.

A sztori röviden...a férj közel 7 évig tartott fenn egy viszonyt egy nővel. Nagyon szoros kapcsolatban voltak, napi üzenetek, heti többszöri találkák plusz a hétvégék. Aztán egyszer borult a bili. A feleség cirkuszolt, drámázott. A férj mellette döntött. A feleség meg büszke volt, hogy lám, őt szereti. Azóta a közösségi oldalon posztolja a közös képeket, bizonyítandó, hogy mekkora a szerelem.

Aztán eltelt pár hónap, a férj újra érdeklődni kezdett az elhagyott szerető iránt. Teszi ezt most is, lassan két évvel a bukta után. És vergődik. Nincs kisgyerek, mindenki 50 felett van már. Léphetett volna,de gyáva.

Nem nehéz kitalálni, hogy honnan tudom ezeket...de egyszerűen már csak szánalmasnak tartom őket.

2021. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%

az a legnagyobb öncsalás, ha a megcsalt fél úgy értelmezi a maradó faszit, h. biztos mennyire szereti.

nem, sajnos sokszor a kényszer miatt marad, elsősorban anyagi béklyók.

nem tudna fenntartani egy albit, magára főzni stb.

az asszony mellett marad, de nem azért mert szereti

ha szerette volna, sosem csalja meg

2021. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#2 gusztustalan vagy, szégyelld magad! Életemben először csaltak meg, és ebben a kategóriában azóta most tettem fel másodszor kérdést. Az első pedig nem erről szólt. Undorító vagy.

Mindenki másnak köszönöm, igazából megerősítetek most abban, amit én is gondolok, érzek, hogy nem szabad megbocsátani, akármennyire is teper most. Az a baj, hogy emberként nagyon is szeretem továbbra is, de le kell ezt most győznöm magamban.

2021. okt. 4. 22:26
 17/21 anonim ***** válasza:
22%

"Nem nehéz kitalálni, hogy honnan tudom ezeket...de egyszerűen már csak szánalmasnak tartom őket."


A szerető szerepet nem tartod szánalmasnak?

2021. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
11, és? Az az ő baja, repül és ennyi
2021. okt. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#15 👍 ámen
2021. okt. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Igen.
2021. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!