Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A félresz*pás megbocsáthatóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félresz*pás megbocsáthatóbb, mint a félred*gás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 14:09
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Nekem ugyanolyan gerinctelenség mindkettő.
2021. okt. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%
A megcsalás az első hazugságnál kezdődik. Hogy utána fizikailag mi történik, az tökmindegy.
2021. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
9 es igazából.. ez most a nőkre vonatkozott :D nem arra hogy a férfi csal...
2021. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

13-as

attol meg IGAZ!! D

2021. okt. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
14-es gyűlölöm a feministákat.. és ful kamu hogy a férfiak csalnak én kb vagy 20 női megcsalásról hallottam már ismerősi körben... férfi megcsalásról meg vagy 5 ször.. hagyjuk már ezt...
2021. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
41%
igen, sokkal, bár attól is függ h lenyelted e, de az anál, na az, az megbocsáthatatlan !
2021. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
ez tuti hogy mind2 megcsalás..viszont nekem volt olyannal dolgom, hogy régi hát... "szexpartner/barát féle" csajjal volt dolgom.. már van pasija egy ideje.. de áthívott és bár tudja hogy még nagyon bejön nekem, tapizta párszor a karomat..lehajolt.. megmasszíroztam őt meg kb az ágyékomra fektette a meztelen lábát. Na ez nagyon jó kérdés ez gy egyben már megcsalás e ? :D fogalmam sincs! talán ippen határa? :/ (am nem boldog a kapcsiban..nemtom mért vannak együtt..nem szoktam ráhajtani más csajára de ez elég fura és kivételes szitu)
2021. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
50%

Nő vagyok és az az indoklásom, hogy 1. szopni kb. bárhol lehet, az nem olyan, hogy kvázi beengedem az életterembe (ami a bizalom magas foka, hogy tudja, hol lakom stb), tudom, hogy dugni is lehet ugyanott, de az olyan kényelmetlen, úgyhogy nálam az nem játszik és most a saját véleményem írom :) 2. a szopás nem olyan intim, mert lehet, hogy én le sem vetkőzöm hozzá (teljesen) 3. a legfőbb: a szopásból nem keletkezhet semmilyen elbaszott lépés nyomán (rosszul húzza fel az óvszert/direkt leszedi közben stb.) gyerek, így kevésbé kell megbíznom a férfiben, tehát kevésbé intim 4. nem engedem be abba a részembe, egyszerűen kevesebb fájdalmat tud okozni 5. nem kell felisgatnia (annyira) hozzá.


Ezzel szemben nekem a vaginális szexhez a lehető legnagyobbfokú bizalom és ráhagyás szükséges, amely szintet csak kevesekkel tudok elérni. Ezért a szex sokkal intimebb, így sokkal nagyobb mértékben megcsalás.

2021. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De akit nem szeretek, azt miért szopjam le? Nem azért csinálom, mert de jó. Soha nem értettem a kósza szopásokat női oldalról.
2021. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!