Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A félresz*pás megbocsáthatóbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félresz*pás megbocsáthatóbb, mint a félred*gás?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 14:09
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van úgy, hogy csak jó csinálni. Ezzel csak szerettem volna közölni, hogy létezik ilyen nőnél is, hogy csak megkívánja. Nem kérek jelentkezőket. :D
2021. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
És vannak olyan nők akik simán lesz..nak valakit csak úgy?Szerintem ez ri...ság.
2021. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

20-as nagyon nagy kár :/ és igazából nem értem.. ha az a rész felizgatja a nőket aktus közben... akkor mért nincs ilyen "kósza" szopásból több :/

Én imádok nyalni.. imádom a puncit...jó aláírom hogy olyannak akit szeretek 100-szor jobb csinálni meg az íze is jobb volt valahogy mindig. Adódhat ez tudományosan pusztán (szintén) abból hogy nők nehezebben lazultak el, nehezebben jutottak el a csúcsra csúcsra mindig is... és ezért ez a rész is inkább az érzelmi dolgok miatt ritkább?

22/f

2021. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

23-as vok

*sose csaltam meg senkit, szingli módban csináltam 1-2 szer nőknek :)

2021. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
43%

"és ezért ez a rész is inkább az érzelmi dolgok miatt ritkább?"


Nem, egyszerűen azért, mert kellemetlen valami a számban. Az egész egy meló. Próbáld ki, kapj be egy kígyóubit, de a fogaidat közben rejtsd el. De az a kígyóubi legyen meleg, legjobb esetben bőrízű. Irigylem, akinek ez jó akkor is, ha a faasz rossz oldalán áll, az életem sokkal könnyebb lenne - a párkeresés legalább is biztos -, ha nem érezném ezt értelmetlen, nehéz feladatnak.

2021. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!