Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ez miért nem világos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ez miért nem világos sokatoknak?

Figyelt kérdés

A szerető olyan, mint a hétvégére bérelt sportkocsi. Vigyázunk rá, hogy ne törjön, de azért nyomjuk neki mint állat, és kiélvezzük minden másodpercét amíg használjuk. Majd visszaadjuk, hogy az adóval, a szervízzel, a tárolással, más vesződjön. És más felelőssége legyen.


És a mindennapokban meg utazunk a buszon, vagy az öreg, megszokott Opelben.



2021. okt. 16. 17:12
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
79%

Hát a pasim elhagyta értem a nejét, de nyugtatgasd csak magad

Legalább jobb kedved lesz tőle, ha épp megcsalnak/csalsz.

A megcsalás csak egy tünet a sokból, hogy szar a kapcsolata a párnak.

2021. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

9.-nek.


De ő nem a barátod, csak egy lúzer, aki néha megbaxhat.

2021. okt. 16. 17:35
 13/39 anonim ***** válasza:
82%

10 a párom szavaival meg tök ártatlanul hangzik:

Egy nő legyen önallo, tartsa el magat ne elösköső vagy aranyáso legyen, stb.


Amugy a barátokkal tortent hamburgerezésekre meg "elenged" ilyenkor erzem azt hogy örül is neki ha más "etet itat vagy mozi vagy bármi",mert tudja ugyis megyek hozzá utana.

De aztán meg féltekenyen felemlengeti hogy kik azok hogy hivják őket miert nem lehet ezt elmondani igy ez megszűnt. Elvisz ő néha reggelizni vagy hambizni újabban

2021. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%

*Kétértelmu az egész helyzet. Igy is úgy is lehetne nézni.

Ezert nem dobom ki.

2021. okt. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
81%

9 szerintem hülye vagy, hogy vele vagy.

Szépen megfogalmazza a baratod, hogy be úgy tűnjön, mintha ingyen k*rvànak tartana.

Pedig annak tart, mert engeded.

De ha neked így jó, akkor csináld csak.

2021. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

11.-re.


De ez ritka eset, te is tudod.


És nem, nem kell feltétlen rossz kapcsolat a megcsaláshoz, csak kell a más féle..."táplálék."

Pl.: Hiába ilyen a feleség.: [link]

Ha ő az, aki igazán vérbőséget okoz.: [link]

2021. okt. 16. 17:45
 17/39 anonim ***** válasza:
57%

15 neha vesz ezt azt hogy ezt ne lehessen rola állitani viszont.


Nem tudom azt hogy egy sima járás esetén (nem élnek egyutt nem hazasok stb), mit várhatna el jogosan egy nő(ami nem kölcsönösség alapu, hanem csak azert, hogy ne legyen ingyen r.banc)

Mert ebben nem egyezünk.


Az oké hogy nem kotelessége pl a gazszamlám kifizetni h segitsen, de azért valami legalabb.


De ő ráfogja a par ajándekra amiket eddig kaptam,nhogy tessek, ott vannak miert kell nekem vmi allandoan?

2021. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

17.-re.


Látod, én pl. simán fizettem/fizetem a barátnőm vagy a szeretőm számláit ha kell.

2021. okt. 16. 17:48
 19/39 anonim ***** válasza:
96%
16-os, az egyik barna, a másik szőke. Más különbséget nem nagyon látok. Kb.mindket nő az elérhetetlen álom kategória itt a legtöbb férfinek, szóval trollkodjàl csak.:D
2021. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

De nem kotelességed nem elvárhato. Rendszerint a masik fel is eleve fenntartja magát es rezsit fizet. Ergo a bnőjének vagy besegit vagy inkabb ugye nem.

Exem se tette soha arra hivatkozva hogy de nem élunk egyutt!!ertsem meg. Nincs köze az ingatlanomhoz.

2021. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!