Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ez miért nem világos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ez miért nem világos sokatoknak?

Figyelt kérdés

A szerető olyan, mint a hétvégére bérelt sportkocsi. Vigyázunk rá, hogy ne törjön, de azért nyomjuk neki mint állat, és kiélvezzük minden másodpercét amíg használjuk. Majd visszaadjuk, hogy az adóval, a szervízzel, a tárolással, más vesződjön. És más felelőssége legyen.


És a mindennapokban meg utazunk a buszon, vagy az öreg, megszokott Opelben.



2021. okt. 16. 17:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
33%
Én a szeretőmtől nem vágyom szeretetre ás érzelmekre, hanem csak vad dugásra, amit meg is kapok.
2021. okt. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
65%
És mi a kérdés?
2021. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek gondja volt a szeretőjévél, és csak alkalmakra akarja használni.Amúgy ez erősnek tűnik de végülis valahol jogos.Azokat a perceket akarja élvezni amiket egyutt töltenek.Pont ezért nem írogatok neki én sem, bár sajnos van amikor ígyis hiányzik..nem kérek privit😊😁
2021. okt. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon erőlködik a kérdező. :D
2021. okt. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező elég frusztrált..
2021. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem világos kedves kérdező :) Az én pasim is lelépett otthonról miattam. Nagyon szeretjük egymást, szóval cáfolom a sok hülyeséget, amit összeírtál. Pont.
2021. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes sztereotípia, hogy a szerető fiatalabb, csinosabb és bevallalosabb mint a feleseg. 5 évig voltam szereto. Meglepodtem amikor a pasim nejét /fotón / láttam. Egy nagyon dekoratív, nálam fiatalabb nő. És bevallalos. Az elején letisztaztam, hogy bár imádom a szexet, eléggé konzervatív vagyok. Érzelmek is voltak nem csak testiseg. Tehat kedves Kérdező! A hasonlatoddal élve, ebben az esetben én voltam az öreg kényelmes, kevesebb funkcióval bíró autó. Az otthoni meg a szuper modern sport kocsi. Mégis 5 évig tartott a kapcsolat, szerelemmel érzelmekkel. Bár elmúlt, vége lett bevallom büszke vagyok rá.
2021. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

37 es,a pasid részéről is voltak érzések? Érdkelne mert énis hasonló cipőben járok.

Ő mondta ki vagy csak érezted hogy itt töb van szexnél?

Igaz a kerdezőre visszaterve a pasim nője elég prűd szóval ezért kell neki más!

2021. okt. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
56%

Megcsaló, te miért vagy ennyire szánalmas, hogy szeretőt tartasz?

Nincs önbecsülésed? Ennyire nyomorult vagy, hogy kívülről kell helyrepofoznod a gyerekkorodban elvesztett önértékelésed, anyu, vagy apu elnyomott? Vagy csak szimplán egy gyáva féreg vagy?! XD

Az ilyeneknek kívánom, hogy a házastársuk, barátjuk, barátnőjük akiket csalnak, soha ebben többé nem álljon szóba veletek, te agyhalott, szánalmas bohóc! XD

2023. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!