Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párom bi, de csak velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom bi, de csak velem volt, előbb-utóbb megcsal?

Figyelt kérdés

Előttem még soha nem volt párja, én már az elején tudtam, hogy biszexuális. 6 éve járunk és velem akarja leélni az életét, házasságról beszél stb. Együtt is lakunk most már.

Ma néztünk egy filmet, a főszereplő egy meleg férfi volt. A film után hosszan mesélt arról, hogy általában nem tud azonosulni a szereplőkkel semmilyen filmben, de most teljesen beleélte magát a helyzetébe és megérintette, hogy megcsalták a főszereplőt, aztán meg is halt a szerelme, egy melegbárban voltak éppen. Ettől most feljött bennem, hogy mi van, ha nem tud egy egész életet leélni anélkül, hogy férfivel is lenne? Azért mégiscsak egy egész életről van szó, még más nővel sem volt. Félek, hogyha reálisan nézzük, csak idő kérdése, és megcsal. Ő ezt baromságnak és sértőnek tartja. Korábban többször mondtam neki, hogy hármasozhatnánk, de erről hallani sem akar.



2021. okt. 17. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, de nem most még.
Igen, de a monogámia amúgy is elavult.
Már megcsalt, csak nem tudod.
Ha ennyire komolyan veszi a kapcsolatot, szerintem nem fog.
Nem, ez a heterók hülyesége, hogy ettől félnek.
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan gondolja a kapcsolatot nem fog megcsalni. Max nem lesztek életek végéig együtt mert szakít ha kipróbálhatnékja van olyannyira hogy nem bírja átvészelni.
2021. okt. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Max, amikor kell neki a valtozatossag lemegy a magnum szaunaba egy jo kis gang-bangre, aztan pedig tripper-kanko-szifilisz, amit tibi hazavisz.
2021. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Mintha a barátnőmet írtad volna le kedves kérdező :D én is ettől tartok, de bízom benne, hogy nem teszi meg.
2021. okt. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

En biszexualis vagyok

Es soha nem csaltam meg a paromat.

Nem tartom etikusnak


A biszexualitas nem azt jelenti h allandoan kell a valtozas. Hianyzik a masik resze a dolognak.

Hanem azt h mind a let nemmel kepes szexualis kapcsolatba lepni es akar szerelmes is lehet mind a ket nembe.


Nalam mint sokaknal korszakok vannak. Korszakok mikor inkabb fiu vagy eppen lanyt keresek. Most eppen egy lannyal elek egyutt 3 eve. De eszembe se jutna az h felremenjek egy fiuval. Mert szeretem es tisztelem a parom annyira h ne csaljam meg. Es rajta kivul nem tud mas megmozgatni o van a famtaziamban ot kivanom.

Nem mast!

2021. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 harebell ***** válasza:
100%

"Ő ezt baromságnak és sértőnek tartja."


Mert kicsit az is. A szexuális orientáció nincs összefüggésben azzal, hogy ki mennyire monogám típus, ki mennyire hűséges, illetve hogy milyen a hozzáállása a szexhez, azaz belemegy-e például egyéjszakásba vagy szexkapcsolatba, vagy csak kapcsolatban szexel, esetleg mindenképp érzelmek kellenek neki hozzá.

2021. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4-es pont ettől félek, hogy ez csak egy korszak.


Az is rátesz, hogy a nővérem hozzáment egy olyan férfihez, akinek ő az első volt, és az megcsalta azzal az indokkal, hogy kíváncsi volt (nővel csalta meg), szóval nyilván ezért is félek.


Ez nem egy olyan félelem, ami napi-heti szinten meghatározza az életemet, de néha feljön.

2021. okt. 19. 14:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Kicsit olyannak érzem, mintha beleszagolnál két illatba és mindkettő ízlene pl. csoki és chips. Így feltételeznéd, hogy mindkettőt szeretnéd enni is. Aztán leszerződnél egy konkrét fajta csokival és életed végéig csak azt a csokit ehetnéd, néha egy kis fűszert (pl. málna, chili) dobálnának rá, de ennyi. Ha mégis chipsevésen kapnának, akkor pedig jönne a szerződésbontás és nem ehetnél többet ebből a fajta csokiból soha többet. Szóval nehéz, mert nem akartam olyannal összejönni, akinek már sok barátnője volt, de így is nehéz azért.
2021. okt. 19. 14:44
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Én megértem, hogy félsz. Hosszú távon nem lehet kételyek között élni. Vagy hiszel neki, vagy szakítasz. Viszont a heteroszexualitás sem garancia a hűségre.
2021. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Megcsalás döntés kérdése, független a szexuális orientációtól.


Lehetséges, hogy jövőben megcsal, de nem azért mert biszexuális, hiszen akár más lánnyal is együtt lehet, hogy kipróbálja milyen más nővel, nem? Butaságon aggódsz, jogosan érzi sértőnek.

2021. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy eszébe fog jutni, vagy már eszébe is jutott, hogy vajon milyen lehet mással, akár férfivel, akár nővel. De ez nem azt jelenti, hogy megéri neki felrúgnia a kapcsolatotokat és megcsalni :) Ha nincs okod aggodalomra, ne aggódj
2022. jan. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!