Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan nyugodjak meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

A ferjem megcsalt tavaly nagyon csúnyán, elkaptam amint a szomszedos sátorban egy régi ismerösevel szexel. Azóta elvaltam, de ez a kep folyton a szemem elött van, azt hiszem posztraumas stresszindrómám van. Pszichológusnál voltam, de nem segített sokat

Nem tudom elfelejteni, hogy milyen durvan atvert. Hogyan lépjek túl ezen?

Nem szeretem már, de nagyon dühös vagyok, föleg sajat magamra, hogy nem jöttem rá hamarabb, hogy kivel élek



2021. nov. 3. 19:51
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ja en nem szerettem? Igaz, miert nem tũrtem?
2021. nov. 3. 20:28
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem tűrni kell.
2021. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem az segített, h. kibeszéltem magamból.. mert nekem is ptsd-m volt, egy hét alatt 5 kg-t fogytam, miután kiderült.

nem szégyelltem, mert nem az én saram, így minél több közös ismerősünknek elmondtam, jó részletesen.

csomó barátot és ismerőst vesztett az a görény, már nem tudott senkit átverni a képmutató viselkedésével.szóval te se tégy lakatot a szádra.

minél többször mondod el a sztorit, annál inkább csökken a feszültség, ill. kapsz támogató visszacsatolást a többiektől jó esetben.

ezek mindig tanulságos történetek, megéri továbbadni.

2021. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Örulj neki hogy meglattad es nem éveken at elsz bizonytalanságban hogy valoszinu csal de nincs bizonyiték es szenvedsz mert viszont sejted.


En ebben élek hogy a pàrom mintha fél lábbal kint lenne de tagadja hogy nőzne, de nagyon olyan pedig mint aki engem keményen àtver.


Bizonyíték nincs (de az ellenkezőjére sem hogy engem komolyan venne)és bizonytalanságban szenvedve élni kegyetlen.

2021. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ö is ilyen volt, mindent tagadott es orvoshoz akart kuldeni, hogy betegesen feltekeny vagyok, sose akart belatni semmit, mert így el tudta vágni a sanszom egy normalis életre es szórakozott a megalázásomon. Ha bevallotta volna, akkor egyböl el tudtam volna hagyni. De így jobb volt hogy kínozhat. Mindig mondta hol a bizonyitek. Ne várd meg amig megbolondulsz utolsó
2021. nov. 3. 22:25
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

En is ezt kapom h en vagyok az idegesito feltekeny.

Mondtam neki, ok okozat, azaz van alapja.


Es ő is ezzel jön hol a bizonyíték.


Nem várom meg

2021. nov. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

14

miért nem válsz el?


miért jó ez neked, h. évek óta szenvedsz?

teljesen mindegy, megcsal-e v. nem, ez egy rossz kapcsolatnak tűnik.

2021. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17

A bizalmamatt tönkretette és ha kérem arra hogy bizonyítson hogy komolyan vesz èn bízhatok benne, válaszul inkább a bizalmatlanságomra hivatkozva szakitassal zsarol. Le fog lépni.

Nekem meg senkim sincs.

Lehet nem is lesz

2021. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Es nem vagyunk hàzasok. Csak ugy voltunk együtt hogy ez komoly es lehet az lesz belőle.

Hát átvert.

2021. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!