Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivan ilyenkor, miért mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan ilyenkor, miért mondja mindig nyugodjak meg és legyek türelmes?

Figyelt kérdés

3 hete tart ez az egész butaság. Ő egy lépést sem tesz felém úgy érzem... vagy lehet rosszúl érzem nem tudom.

Én 24/L ő 35/ F.

Én kerestem meg őt, és felajánlottam csak szexeljünk együtt. Ő azt mondta ő benne lenne a komolyba is meg a szex kapcsolatba is, de ő 35 éves gyerekre vágyik.

Természetesen igent mondott,a szexre és közölte, hogy ő kemény az ágyban. Eltelt egy hét nem keresett nem szexeltünk. Meg kérdeztem tőle miért van így, azt mondta ő nem tervezz, ő spontán éli meg a dolgokat, nem utasít vissza csak várjak ezzel a dologgal még....

Nem bírtam várni megmondtam neki, mivel közel vagyok a cégéhez bemegyek hozzá egy kávéra, ő várt.

Bementem elvonultunk egy külön részeg én persze egy kicsit zavarba voltam,..... erre ő megcsókolt stb ez után ő teljesen megkényeményedett bevitt wc-be és kivette....én a számmal kényeztettem egy kicsit, ő meg újazott. Ez után abba hagytuk mert azt mondta ez itt a cége, nem szabad ilyeneket csinálni, az alkalmazottak ne tudják, ne lássák.

Meg kérdezte, hogy tetszett e nekem a pénisze méretbe, bejön e... amire persze igent mondtam.


Kérdeztem ő mikor szexelt utoljára azt mondta 2 éve, 8 hónapja halt meg az anyukája 1 éve nincs senkije. Kérdeztem mikor lesz folytatás azt mondta eljön az ideje legyek türelmes.

Ő a beteg apukájával él, oda nem akar venni, van egy másik lakása amit rendbe tesz, mert nem volt már 2 éve ott és nagyon koszos és rendbe akarja tenni.

Telt az idő én megírtam neki, hogy nagyon hiányzik vele akarok lenni, nap közben munka időben lemegyünk együtt egy hotelben, azt mondta várjak nincs szükség hotelra lesz külön ház. Azt mondta ő nem egyszer akar hanem sokszor akar, és nem 15 percet hanem 2, -3 órát.

Közölte velem neki 2 éve nincs szex mégsem sietetti a dolgokat, nyugodjak meg és várjak.

Tegnapelőtt közel voltam a cégéhez mondtam neki csak sétáljon ki legalább , a parkérózóba egy pici csókra, azt mondta ő nem tud kijönni dolgozik, üzletember, nem egy olyan ember, hogy jobbra és balra eljárkáljon munka közben, ha valmit akarok mennyek be hozzá egy kávéra az nem gond vár, de tudjak róla vendégne van... elfoglalt.

Én nem mentem be hozzá, mert a múltkori miatt szégyelltem magam az alkalmazottak előtt, mert rúzsos szájjal mentem be, és rúzs és nélkül és kócos hajjal jöttem ki onnan... stb szóval vér ciki volt.

Könyörgögtem jöjjön ki, csak két percre lássam őt.

Azt mondta mi fog történni ha ki jön a parkérózba, netalán szerelmes lettem bele? Mondtam neki nem. Azt mondta ha így haladsz szerelmes leszel.

Tegnap rá írtam, és elmondtam neki, hogy néha rá gondolok, nap közben csinálom a dolgaim, de este ő jár az eszembe .

Azt mondja azért mert , te kezdesz szerelmes lenni. Megkérdezem tőle, hogy ő többet érezet e egy szenvedélyes csóknál , vagy ő neki nem volt semmilyen érzése.

A válasz az volt, érzi a tűzet, jó érzés volt, de ő kőszívű egy kicsit.


Azt mondta nyugodjak meg, várjak még, le legyek türelmetlen. Próbáljak meg higgadt lenni idő az van sok, és legyek türelmetlen. Majd csókos emojit küld.



Na most összefoglaltam közel lassan 3 hét eseményeit. Nem tudom és nem értem miért várat a szexel, hol ott minden pasi ugrott volna, egy ilyen lehetőségre.

Ha írok vissza ír, néha ő keress... elmondja hogy az apukája beteg.... oltást vett fel... hogy érzi magát, tehát megossza velem a dolgait nem akadozik a -beszélgetés?



Lehet, hogy tényleg csak annyi lenne a háttérban, hogy váram, hogy külön csinálja meg a másik házát erre a célra?.

Azt mondta estékként az apájával van most otthon, mert elment a segítő, azt is várja, hogy a régi segítő helyére jöjjön egy új neki.

Mindig azt mondja legyek nyugodt, ő velem akar lenni csak legyek türelmes.


2021. júl. 14. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóféle másolattészta alapanyag, kamu kérdéssel fűszerezve.
2021. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen kérem a kötekedő válaszoktól kiméljetek. Nem kamu semmi, az igazságot írtam le, és érdekel más tapasztalt ember válasza, minden vélemény jól jön ikyrnkor, nem unalmamból írom ki, vagy hasonló.
2021. júl. 14. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem esik le, hogy nem egymást keresitek?

Ha neked szexkapcsolat kell, akkor keress egy olyan férfit, akinek szintén erre van igénye.

2021. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl olcsónak tűnsz: te ajánlod fel szexkapcsolatot és utána még könyörögsz is. Keress inkább egy párt, akivel ezeket megélheted.
2021. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, én a felénél feladtam ezt a szappanoperát. Te egy gyerek vagy még.
2021. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Bocsi, kérdező - ez a kérdés már két hete fel lett téve. Furcsa véletlen... Hirtelen ezek a 35 éves cégvezetők nagyon "kőszívűek" lettek, és csak megujjazzák szegény szerelmetes 24 éves lányokat... Ne kezdjük ezt el!
2021. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az írás stílusról meg a 8 hónapja elhunyt anyukáról ez a kérdező jutott eszembe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2021. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!