Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy nyugodjak bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyugodjak bele, hogy nekem nem lehet esküvőm?

Figyelt kérdés
32 vagyok és most szakított velem a párom, mert szerinte sok gondja van és nem férek bele az életébe.
2021. febr. 11. 20:29
1 2 3 4
 1/35 Sunshinedoll ***** válasza:
87%
Miért, te holnap tervezel meghalni? Vagy miértnem lehet később?
2021. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

Hát mit jelentene számodra az az esküvő? Maga a szertartás hiányzik?

Csak mert én jobban aggodnek a tarstalansag miatt.

Mármint megértelek, nekem se volt esküvőm, mert már öreg voltam menyasszonynak a saját megítélésem szerint, és kicsit szar érzés mikor látom másoknál a face-en hogy kirakjak az ilyen habos babos romantikus képeiket az évfordulóján - de inkább örülök, hogy végül lett szerető társam és gyerekeink..

2021. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem a habos babos ruha hiányzik, dehogyis...

egy 2 tanússal is beértem volna...

2021. febr. 11. 20:41
 4/35 anonim ***** válasza:
33%
2021. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%
Miért, ezek után nem lesz új párod vagy hagyod, hogy tönkretegye az életedet???
2021. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
11%
Keresni kell egy pasit, vannak, csak észre kell venni őket. Akkor is, ha nem 190 centis, ha nem kockás a hasa, ha nem 900 a havi fizuja,...
2021. febr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
17%
#4 Kajak ez a video, mondjuk ez a dude csak a redpillt olvassa fel.
2021. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell minden héten kiírni ezt a kérdést? Igen, tudjuk,30 felett vagy,mi lesz így veled. És szerinted ha a 2 tanús esküvőd után hagy ott valaki,csak mert sikerült végre elvezetnek magad,akkor jobb lesz,hogy de legalább már volt esküvőm 30x évesen? Szánalmas,hogy ezen keseregsz folyton. Kezdj el némi önismeretet tanulni.
2021. febr. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint sokan vannak így. Úgy tudom, az oldalt azért van, hogy az emberek kérdéseket tegyenek fel.
2021. febr. 11. 21:11
 10/35 anonim ***** válasza:
13%
Amugy a 2 tanus temabol is latszik, hogy ennek a feka dude-nak igaza van, teged is csak a lepapirozas erdekel. Megcsak nem is a habos-babos mulatasi...
2021. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!