Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év után mélyponton a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után mélyponton a kapcsolatom. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Családom,barátaim évekig elleneztèk a kapcsolatom,de végül beletőrődtek,azt mondták majd magam rájövök és azóta senki nem szólt bele.

Attól tartok mégis bekövetkezik, amiről beszéltek.

2 éve építkeztünk,csodás házunk van,de a párom semmiben nem segít itthon. Minden rám marad a háztartásban. Már odáig jutottunk, hogy a szennyesèt is nekem kell összeszednem,mert azt nem képes kidobni a szennyestartóba. Elvárja, hogy az ételt elé tegyem, még csak arra se képes, hogy megmelegítse,mert szereti,ha kiszolgálom. Szó szerint semmit nem mozdít meg. Hiába kérem, hogy segítsen be picit, elég ha kiviszi a szemetet vagy a lefolyót kitakarítja helyettem vagy bármit,de semmit nem tesz. Ő sokkal jobban keres,mint én és kezdem azt érezni, hogy úgy gondolja, mivel én rosszabbul keresek(tanár vagyok) ez jár neki. Ez pár hete fogalmazódott meg bennem, amikor mondtam neki, hogy nekem is jól esne,ha egyszer meglepne egy reggelivel vagy segítene és az volt a válasz:majd ,ha te tankolod az én autómat akkor! Annyira megalázó volt.... sajnos nem túl jó a pedagógus fizetés.

Nagyon rossz évek állnak mögötünk. Több vetèlèsem volt,a covid miatt bezárt a vállalkozása és nem dolgozik. Tudom, hogy depis ez miatt,de nem viselkedhet így velem.

Ráadásul most ő egész nap otthon van, én dolgozom. Hazamegyek és azt látom,hogy csak játszik. A pohár is az asztalon amiből ivott.

Annyit nyeltem,de már nagyon nehezen megy. Annyira szomorú, hogy a szüleim mindig ezt mondták, hogy minden rám fog maradni és tényleg igazuk lett.

Egyszerűen nem tudom mit csináljak? Van saját lakásom és lenne hova mennem,de fèlek meglèpni.


2021. jan. 16. 16:52
1 2 3 4
 1/36 Lucaszek96 ***** válasza:
76%

Gyakoribb mint hinned sajnos..ideje ultimátum elé állítani nem feltétlen egyből el hagyni de mindenképpen beszélni vele erről hogy

Vagy ez vagy akkor majd

Csinálhatja magának mert te nem leszel itt. Úgy gondolom

Hogy ez közös mindegy ki mennyit keres jó hogy nem már ő csak fekszik szex

Közben is mert te rosszabbul keresel

2021. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon úgy tűnik, hogy már csak rabszolgaként funkcionálsz neki, de nem szeret téged. Az egy jó ürügy számára, hogy neked "csak" tanári fizetésed van, ezért ő kvázi kijelenti, hogy felsőbbrendű nálad. Tehát abszolút nem tekint egyenrangú partnernek. Menekülj, amíg nem késő.
2021. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

“ amikor mondtam neki, hogy nekem is jól esne,ha egyszer meglepne egy reggelivel vagy segítene és az volt a válasz:majd ,ha te tankolod az én autómat akkor! Annyira megalázó volt.... sajnos nem túl jó a pedagógus fizetés.”



Huuu te... kapj magadhoz, barki is legyel, ennel TOBBET erdemelsz!!!!

En a te helyedben mar most elkezdenem tervezni hova es hogyan koltozzek, merre tovabb.

NE pazarold az idodet erre a gerinctelen, igenytelen lusta disznora, akiben egy cseppnyi erzes sincs feled!!

Azt meg, hogy a szuleid megmondtak sz•rd le!!

Igazuk lett, es akkor mi van?

Emiatt ne ragadj meg egy ilyen kapcsolatban!!!

2021. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, a veget nem olvastam el a leirasnak.


“Egyszerűen nem tudom mit csináljak? Van saját lakásom és lenne hova mennem,de fèlek meglèpni.”


Te vagy nagyon hulye vagy, vagy csak szereted amikor labtorlonek hasznalnak.

Ideje eszbekapni, mert ez csak rosszabb lesz.

2021. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
az én férjem is ilye, sajnos nekünk korán jött a gyerek, már nem tudtam lépni. az ilyen a gyerekkel se foglalkozik egy kicsit sem, ez fáj a legjobban. ha a férjem pénzéből nem költhetnék szabadon, otthagynám. ha a férjed még feleztet is eled, már semmi előnye. gyereket ne szülj neki, rossz nézni amikor azok hiányolják őt, de az le se szarja őket...
2021. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
73%
Ne csinálj te se semmit a háztartásban. Mikor már túl nagy a kosz és nem bírod, akkor lépj le.
2021. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Ha nincs vállalkozása, otthon van, akkor most ki is tankol, és miből? Vagy ezt már régebben mondta?
2021. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%
Van hová menned, ne pazarold el mellette az életed. Örülj, hogy nincs gyerek, könnyebb válni.
2021. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
82%
Téged csak a közös ház tart mellette.
2021. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem viszi ki a szennyest, nem lesz tiszta ruhája. Ha nem melegít magának kaját, nem eszik. Ez ilyen egyszerű. Nekem is volt ilyen exem, én a szemetet amit termelt (chipes zacskó, ilyenek) beraktam az ágyba az ő térfelére a több napos koszos tányérral és zoknival együtt aztán még én voltam a szemét, kénytelen volt kivinni a sok szrt maga után... de nekem betelt a pohár és ott hagytam, én nem leszek senkinek sem az ügyeletes csicskája.
2021. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!