Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás miatti mélyponton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás miatti mélyponton (amikor nagybeszélgetések mennek), normális az hogy a másik keres mást szexre?

Figyelt kérdés

A párom nagyon aljas szemét volt, nem egyszer azt mondta nekem keressek mást ő csak szexre vesz engem meg stb.


Ennek ellenère nem kerestem senkit, mert őt szerettem, nem lettem volna erre képes.


Csak épp véletlen így belépett vki az életembe aki teljesen meglepett és úgy sodródás lett az egészböl. És szex.

Amit a párom egy az egyben megcsalásnak minősít, holott ő "dobott engem".


Most azt bizonygatja így ezek után, hogy de ő pedig annyira szeret, mekkora törést okoztam, akarja, hogy vele legyek, ne a másikkal, teljesen kifordult magából, és kikészült és helyre akarja valahogy hozni, de még ő sem tudja ezek után hogy nyúlna hozzám, de nem akar elengedni. Mindent ill a továbbiakat igyekszik átbeszélni velem.


Magyarán nekem most el kéne azt hinnem hogy ő él hal értem es mennyire, de mennyire nagyon szeret.


Azaz mondtam neki, hogy most nem vagy higgadt, előtte emlékezz mar miket mondtál nekem, keressek mást stb, majd ha nyugodtabb leszel akkor menjünk bele a továbbiakrol a témába inkább.


De addig is írkálunk beszélunk mert ki van készülve.



És akkor most jön a meglepetés:

Úgy néz ki, mindekozben mellesleg szépen neki állt csajozni..


Szóval jól érzem, hogy ezeket a hatalmas érzelmi kirohanásait, ahogy most küzd értem, meg a nagy dumákat, hogy mennyire szeret meg stb, vehetem abszolut semmisnek?


Azaz már megint csak azt bizonyítja, amit kapcsolatban is, hogy nem is szeret, keressek mást és hasonlók?



#kamu vallomások
2021. nov. 19. 12:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Ja es azt soha nem fogom neki elfelejteni hogy min mentem keresztul akkor mikor el kellett azt fogadnom hogy nem kellek neki.

Aki ilyet megtesz velem, az szerintem azt hogy szeret, képtelen lenne bizonyítani többé.


És aki olyanra képes ami nekem képtelensèg az meg mindent visz. (Volt már ugyanis ilyenre példa hogy valaki olyat ébresztett bennem amit saját magamrol sem hittem volna előtte SOHA)

De kétlem hogy Ő olyanra képes lenne mindezek után, hogy én komolyan vegyem őt.


Igy marad a szex. Ha az marad es nem keres más p.nát. mint ahogy eddig is ellenkezoleg bizonyitott mindent. Tole pontosan ez várható.

2021. nov. 19. 17:01
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a történetben semmi sem normális.

Az ilyen barmokat hagyni kell a francba, felejtsd el, és keress valakit, aki nem egy döglött molylepke szintje alatt van agyilag.

2021. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Koszi ez lesz.

Amugy sem vagyok képes már másra.

Teljesen kiölt belőlem mindent. Elérte a célját. Nem a barátom. Nem veszem annak.

Tényleg a szex köt csak.


Azt hogy en valaha is barátomként kezeljem azt tudod miért nem éri el soha, ha akarná se?

Mert erre kizárólag csakis az képes, aki VALÓBAN szeret. És senki más.

2021. nov. 19. 17:17
 24/30 anonim ***** válasza:
91%
Ez a te hibád teljes mértékben, már ott meg kellett volna szakítanod vele a kapcsolatot, amikor nem egyeztek a szándékaitok. Erre meg belevágtál és aztán félrementél...
2021. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Én határotottan mondtam neki hogy en nem akarok szexkapcsolatot.

Egyáltalán nem mentem ebbe bele.

2021. nov. 23. 11:42
 26/30 anonim ***** válasza:
Megmondta, hogy ő csak szexkapcsolatot akar veled. Ez után te összejártál vele, és csak dugtatok. Nagyon is belementél.
2021. nov. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
És nem így volt. De te biztos jobban tudod.
2021. nov. 23. 18:53
 28/30 anonim ***** válasza:
#26: Miért, utána nem találkoztatok többet, és nem feküdtél alá?
2021. nov. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Szexkapcsban nem.
2021. nov. 24. 18:08
 30/30 A kérdező kommentje:

"

Aztán MEGÉRTETTEM.


Nem kellek nem akar nem szeret.


Aztán mélypont. Itt a vég-érzés.


Elcsendesült kiüresedett minden.


Es akkor meg jött valaki."



Ezen a ponton (a mélyponton)amikor felfogtam végre valahára hogy tenyleg csak szexre vesz es semmi másra igen, még így volt hogy ettol fuggetlenül vele leszek. Azaz megalàzom magam. Csak az kell belőlem es megyek mint a birka.


Es halálpontosan ezen a ponton jött valaki. És igy màr nem szexeltem vele.


Azaz mintha vmi az életben közbeavatkozott volna a dolgokba. Es nem hagyta ezt.

2021. nov. 24. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!