Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Vannak itt olyan nők, akik rég együtt vannak a párjukkal és sohasem csalták meg?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen azt olvasom, hogy a nők előbb-utóbb, de megcsalják a párjukat. Én ezt nem akarom elhinni! Szerintem ezt azok mondják, akiket megcsaltak, de nyilván nem mindenki egyforma.


Szvsz mindegy, hogy nő vagy férfi, attól még lehet hűséges élete végéig! Nem mindenki egyforma! Az én szívem hölgyéről ilyet soha az életben nem tudnék elképzelni, főleg mert az ágyban amúgyis nagyon jó nekünk és mennyiségre sincs panasz.


Szóval kedves lányok, nők, kérnék egy kis őszinteséget! Mennyi ideje vagytok hűségesek? Életkor is jöhet! Olyanok is írhatnak, akik rendszeresen csalják, mert ott viszont kíváncsi lennék rá mi az oka!



2021. dec. 20. 20:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Szerelmes lettem.
2021. dec. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

12 éve vagyok hűséges a férjemhez.

38 éves vagyok.

2021. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
96%
10 éve együtt. Nem csaltam meg a páromat pedig, lett volna lehetőség bőven.
2021. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
6 éve vagyunk együtt, 26 éves vagyok, és nem csaltam meg sose. Lett volna rá lehetőségem jó párszor. De nekem nem érte volna meg egy kaland, hogy őt elveszítsem, nem tudtam volna megtenni.
2021. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#14: De egy kaland is csak akkor jut egyáltalán eszünkbe, ha van valami hiányosság az adott kapcsolatban. Ez pedig azt jelenti, ha ilyen előfordul, az ember nem 100%-ig boldog
2021. dec. 25. 00:59
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
12 éve együtt, ebből 2 év nyitott kapcsolat volt. Csak és kizárólag addig mentem el, ameddig szabadott :)
2022. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: Mit jelentett nálatok a nyitott kapcsolat és meddig szabadott elmenni?
2022. jan. 2. 05:23
 18/19 anonim ***** válasza:
13 éve vagyunk együtt és nem jut az eszembe másik férfi
2022. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17!

Ne haragudj, de ezt inkább nem fejteném ki. Nem volt olyan jó időszak hogy újra felidézzem

2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!