Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nős pasik! Vágytatok fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasik! Vágytatok fiatalabb lány után a házasságotok alatt?

Figyelt kérdés
Pl. ha idősebb a feleség X évvel, és az elején menő volt idősebb nővel járni, de ahogy öregszetek meg pont a fiatalabb lányok lesznek a vonzóak. Ez igaz?
2021. dec. 23. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem!

Inkább teltebb nő után. Feleségem lefogyott, állítólag pajzsmirigy működése miatt ezért már nem kívánom. Igazán jó alakja volt, most meg!

2021. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkabb valtozatossagra vagynak. Akibek idosebb volt, az fiatalabbra, akibek fiatal volt, idosebbre. Akinek otthonulos volt, az kirandulosabbat akar, akinek szotlan felesege volt annak most nagyszaju kell stb.
2021. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
2#-es jól látod :-)
2021. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Persze! A fiatalság alapból hordozza a szépséget. Nézz rá egy 18 éves lányra. Majd egy 25 évesre, 35 évesre, 45 évesre, 60 évesre... Nincs ezzel baj, mindenki megöregszik. Viszont a szépség utáni vágy az örök, az a nem mindegy, ki hogy kezeli. Nem mennék félre egy fiatal nővel, viszont a szememnek jó dolog egy esztétikus fiatal nő látványa. Nálam ennyi. Ha a feleségem megnézne egy 28 éves helyes pasit, nem szólnék érte, de ez már a bizalom és a másik ismeretéről szól.
2021. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%

Igen.


Nekem olyan 30+ éves koromig csak érettebb nőim voltak, aztán fordult a dolog, és most, 40 évesen meg, 14+ -tól már mindent megeszek amit elém rak az élet.

2021. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem rosszabb, 40 eves vagyok nő, de nem tetszenek csak a 35 koruli pasik.
2021. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Nevetséges ez az oldal. Ha egy férfi megnyílik és őszintén beszél, ahogy mondjuk a barátai előtt tenné, akkor lepontozzák a fenébe, csak mert nem tetszik nekik a valóságot tükröző válasz.
2021. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
A gyk egy elvarázsolt rózsaszín oldal. Én sosem kerteltem, kimondom amit gondolok, az élet nem egy habos torta. Tele van frusztrált nőkkel, akiknek mindegy, ha egy férfi ír, élből lepontozzák. Persze ezt sosem ismerik el, viszont vissza lehet nézni a szubjektív, a kérdésre irányuló őszinte férfi válaszokat. 99%-ban az összes le van pontozva. Női oldal ez is.
2021. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Írjatok nyugodtan véleményt. ;)
2021. dec. 23. 22:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. dec. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!