Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak számára pozitívum,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára pozitívum, ha a lány nem akar házasságot?

Figyelt kérdés

A férfiak nagy része nem akar házasodni. De mi van akkor, ha a nő nem akar?

Nincs semmi egyéb oka, csak szimplán nem érzi szükségét.

Vélemények?


2016. júl. 25. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A magam nevében tudok nyilatkozni: számomra negatívum, mert én szeretnék házasodni.
2016. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavar ha nem akar feleség lenni.
2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noren1989 ***** válasza:
24%

Nekem külön jó lenne.


26/F

2016. júl. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"A férfiak számára pozitívum"


Számomra nem pozitívum. Én szeretnék megházasodni. Nem azért mert olyan túl nagy jelentőséget tulajdontanék neki, hogy majd változik valami ha már együtt vagyok az illetővel X éve. Pusztán annyi oka van, hogy szerintem szép emlék és utána még buli is van.

2016. júl. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Azok a férfiak, akik szeretnének házasodni...

28 éves vagyok, BUdapesten élek. Ha valaki szeretne ismerkedni, várom a priviket;)

2016. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom miből szűrted le, hogy ez pozitívum. Nálam nem. Én szeretnék házasodni. Ha egy nő nem akar, az elég nagy baj nálam. Nem azt mondom, hogy most, de azért 10 éven belül ha lehet...
2016. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# "Nem tudom miből szűrted le, hogy ez pozitívum."

Hmmmmm talán abból, hogy rendszeres, és visszatérő poén, hogy a férfiak számára a házasság börtön, amit a nők erőszakolnak rá az "áldozataikra" hogy aztán tönkretegyék a hátralévő életüket. :)

Igazán nem nehéz ezzel a jelenséggel találkozni a mindennapi életben; ha bekapcsolod a tv-t, és van benne egy házaspár, vagy egy leánykérés, akkor nagy valószínűséggel legalább egyszer elmondják, hogy mekkora csapda a házasság, meg a való életben is, ha valaki megkéri a barátnője kezét, a haverok amellett, hogy gratulálnak, általában röhögnek is a társukon, hogy nem tudja, mekkora fába vágta a fejszéjét.

Vagy ha már itt tartunk, innen jön a legénybúcsú hagyománya is: a férfi ÉLETÉBEN UTOLJÁRA még érezze jól magát, mielőtt igába hajtja a fejét.


Szóval ja, tényleg mekkora barom már az akinek megfordul a fejében, hogy a pasik jó része nem akar házasodni...

2016. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból szűrte le, hogy sok nő epekedve várja a gyűrűt az eljegyzési rovatban, de a pasik nem nagyon törik magukat, mondván a házasság csak egy a papír, amit persze sok férfi hozzászóló megerősít. De ne erre a kis rétegre alapozz, remélem hogy nem igy van. Csak épp akik "normális" értékrenddel bírnak és ne adj isten "normális" kapcsolatban élnek azok nem itt "nyafognak".
2016. júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez abszolút személyfüggő, nem lehet általánosítani. Én az ismeretségi körömben több olyan férfit ismerek, akik szeretnének házasodni.

De nyilván az a férfi, aki nem szeretne házasodni, ott biztos pozitívum, ha a nő sem akar.

2016. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen pozitívum. Annak a férfinak, aki akar nősülni, annak biztos nem poz.
2016. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!