Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha akaratán kívül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha akaratán kívül szerelmes lesz egymásba két ember, úgy, hogy az egyiknek van párkapcsolata, akkor az ugyanúgy elítélendő?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ebben a topikban mindenki egy szent ember, soha senki nem csalt meg senkit stb stb bla bla.

Ha beüt egy villámcsapás érzés, akkor azzal hibázik egyáltalán bárki? Ha elém állna a párom, hogy ne haragudj, szerelmes lettem valakibe, akkor engedném, hiszen nem tehet róla, beütött a krach.



2022. márc. 6. 22:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

30-as: "a tobbseg eliteli a hazugsagot, az arulast,

a kihasznalast, a manipulaciot stb ami a csalassal jar."

Akkor az asszonynak s újsütetű férjének, kivel a csalást, árulást elkövette, nem lenne egy barátja sem. De megmaradtak...

2023. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ez igy nem igaz, egy igaz barat elmondja a baratjanak, hogy rossz dolgot tesz, elmondja a velemenyet. El is itelheted magadban, de attol meg a baratom. A te logikad szerint a fel emberisegnek nem lenne emiatt baratja, megis van. Nekem a legjobb baratnom csalta a pasijat, elmondtam neki, hogy ez nem szep dolog es alljon le. Most mar nem csinalja, de nem mindenkire lehet hatni...
2023. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32: "egy igaz barat elmondja a baratjanak, hogy rossz dolgot tesz, elmondja a velemenyet"


Na, ott (ld. 28-as hozzászólásom) aztán nem kell attól tartani, hogy bárki is félrehívta volna őket s megmondta volna nekik, hogy helytelen, amit csináltak. Még gondolatban sem ítélik el őket, épp' ellenkezőleg: "igazatok van, csak a saját boldogságotok számít, ilyenkor önzőnek kell lenni, nem a másikra kell tekintettel lenni, csak a ti érdekeitek számítanak, jogotok van a boldogsághoz, csak azt kell figyelembe venni". A túlnyomó többség így gondolja...

2023. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Az érzelmek mindig az ember "akaratán kívül" esnek, akarattal nem is lehet érezni szimpátiát, szeretetet vagy szexuális vonzalmat.

A cselekedetek azok, amik viszont már a saját felelősségünk.

A megcsalás meg ezernyi döntés eredménye, hogy most szóba állok-e vele, hogy nézegetem-e a közösségi oldalon, hogy találkozunk-e, hogy felveszem-e a szebbik ruhámat miatta, és hogy hazudok-e otthon a másiknak... Mert őt is félek elveszíteni, hisz még nem tudom, érdemes-e átnyergelnem (mert viszonzásra talál-e a szerelmem vagy az-e az illető, akinek hiszem, és mi van, ha két szék között a pad alá esem és egyedül maradok...) vagy őszinte vagyok vele, mert nem csak a saját érdekeim nézem, tisztelem minimum, mint egy barátomat, és nekem is rosszul esne, ha ő tenné ezt velem.

2023. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34-es: "[1]őt is félek elveszíteni, hisz még nem tudom, érdemes-e átnyergelnem (mert viszonzásra talál-e a szerelmem vagy az-e az illető, akinek hiszem, és mi van, ha két szék között a pad alá esem és egyedül maradok...) [2]vagy őszinte vagyok vele, mert nem csak a saját érdekeim nézem, tisztelem minimum, mint egy barátomat, és nekem is rosszul esne, ha ő tenné ezt velem".

Nyilván az [1]-es. Nem fogja addig elengedni az előző ágat, amíg nem fogja biztosan a következőt (csimpánz-effektus)...

2023. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!