Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsán zavarban érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán zavarban érzem magam mióta megcsalt a feleségem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt képzeltem eddig, hogy úgy fogok reagálni mint a filmekben, kiabálni fogok, dühöngeni, elküldöm a francba ha beállít az új pasival. Söt úgy képzeltem, ha ilyen lenne még ki is ütném a pasit. Ehhez képest még szinte én kértem bocsánatot, zavarba jöttem és még a szeretövel is jópofiztam zavaromban. Még kezet is fogtam vele. Van egy 2 éves kisfiunk, én öt nézem elsösorban. Hirtelen nem tudtam mit tegyek, így elrohantam Anyámékhoz. Nekik el se mertem mondani. Annyira komoly a dolog, hogy össze akarnak költözni és ök egy pár mostantól. Semmi elöjele nem volt! A fönöke a pasi, jóképü minden nönek bejövö férfi, aki házas volt. Nemrég mondta a feleségem, hogy az embert otthagyta az asszony, utána jöttek össze. Annyi elöjel volt, hogy tudtam a feleségemnek is bejön mint mindenki másnak is, a házas munkatársnöi is a fülem hallatára fejezték ki milyen jó pasi.

Úgy érzem magam mint aki egy álomban van, nem tudom hol vagyok. Mint egy falkát vesztett farkas, aki zavarodottan szaladgál egyedül, azt se tudom mi van, mi lesz velem. Barátaim nincsenek sajnos, feladtam mindent és mindenkit évekkel ezelött a családomért, csak értük éltem. Mindenkinek nekimentem a feleségemért. Bátyámmal is össze vagyok veszve miatta.

Mi lesz most? A gyerek bölcsibe jár, így az ö érdekében az övék lesz a ház és én utcára kerülök ha nem akarok velük négyesben a házban maradni? Megteheti, hogy a gyerek miatt nem lesz eladva a ház? Én azt szeretném ha gyorsan el lenne adva és mindenki menne valamerre és minél hamarabb rendszer lenne kialakítva a fiammal kapcsolatban.

Kérlek segítsetek, nincs senkim akihez fordulhatok! Mit tegyek? Azt tudom, hogy én már egyedül maradok, mert sok cikket olvastam, hogy gyerekkel rendelkezö férfi már a kutyának se kell innentöl, de nem is baj, nem érdekel, el leszek valahogy egyedül.



2022. márc. 29. 14:31
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Azt hozzáteszem, hogy pont két munkahely között vagyok, így sajnos nincsenek ismeretlen ismerösök (munkatársak) akiknek panaszkodhatnék, elmondhatnám.
2022. márc. 29. 14:32
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

"össze akarnak költözni"

Költözzenek. Te maradsz a gyerekkel a régi helyen.

2022. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

2, viccnek is rossz

3, ja hát a cuccaival jött a pasi. Nem tudok mit tenni. Most képzeld el hogy azt mondom menjetek ahova akartok és kizárom. A rendörrel fog visszajönni hogy fogva tartom a gyereket mert minden gyereknek az anyjánál a helye a jog szerint

2022. márc. 29. 15:05
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a tulajdona a ház?
2022. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el hogy azt mondom menjetek ahova akartok és kizárom. - igen, pontosan ezt teszed.


A rendőrök meg nem hülyék, és NEM az anyánál a gyerek helye!

2022. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

A pasíját nem vagy köteles a közös otthonótokban eltűrni

Kérhetsz te is gyermekelhelyezési pert kizárólagos gyámságot.

Egy jó ügyvéddel eséjed lehet rá hogy megnyered.

Ügyvédet mindenkép fogadj a váltásnál!

Semmít ne írj alá a hölgynek csak ha az ügyvéddel egyeztették.

Te semmi esetre ne menj el a házból

Rendőrséggel te ki tudod rakni a pasit téged ha a fele ingatlan a tiéd és az állandó lakcím és oda szól semmi esetre sem rakhatnak ki.

Ahogy a még feleségnek szólítandó hölgyet sem te.

A válóper alatt végig ragaszkodj a vagyonmegosztáshoz

Áll a sarkadra és semmivel ne hagyd manipulálni és zsarolni magad főleg nem a gyerekkel!

2022. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Az nem úgy van, hogy beállít a másik pasi és közlik, hogy mehetsz! Gondolom, közös a lakás/ház, mivel házasok vagytok. Semmiképpen ne hagyd magad, neked is vannak jogaid! Még ideiglenesen se költözz el, amíg nem rendeződik a helyzet papíron, mert a végén tényleg kisemmiznek téged.


Bocsáss meg a megjegyzésért, de nagyon úgy tűnik, hogy papucs vagy, gondolom az asszony pont ezért állított be az új faszival, mert arra számítottak, hogy szó nélkül menni fogsz.

2022. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Laylah ***** válasza:
100%
Sokkhatás alatt vagy. El fog múlni, jobb esetben előbb mint utóbb. Ne engedj, ragaszkodj ahhoz, ami neked kell, persze csak ha nem túlzó a kérés. Hogy hogyan viselkedj, abba nem szólnék bele, felesleges, csak annyi, hogy fizikai agressziót ne alkalmazz.
2022. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson elköltözni. Vigye a menő főnökúr a nejedet ahova akarja. Oda merné tolni a mocskos pofáját ez a két senki pofánverném őket. Az élet nem film, de azért húzd már ki a fejed a seggedből, szedd össze magad és csapj az asztalra az isten áldjon meg. A gyerek meg annál a szülőnél van elhelyezve, aki alkalmasabb a nevelésére. A nejed egy szardarab, ezt majd prezentáld a bíróságon is. Üdv egy nő.
2022. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
94%

Ez csak a sokk miatt van. Majd jön a düh és a többi érzés. Sajnálom.

Nehogy beengedd azt a pasit a házba, ha a feleséged menni akar akkor menjen, de te ne hagyd el a közös otthonotokat.

Eljön az idő amikor megerősödsz, most még nagyon nehéz, de neked jogaid vannak, ezt tartsd szem előtt.

Nőként kicsit hasonlót átéltem, de mások voltak a körülmények. Előtte nem néztem, hogy mennyi az annyi, de onnantól kezdve elhatároztam, hogy mindennek viszem a felét, és úgy is lett. Senki kedvéért ne ne add fel. Pakold ki azt a férfit a lakasból!

2022. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!