Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsán zavarban érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán zavarban érzem magam mióta megcsalt a feleségem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt képzeltem eddig, hogy úgy fogok reagálni mint a filmekben, kiabálni fogok, dühöngeni, elküldöm a francba ha beállít az új pasival. Söt úgy képzeltem, ha ilyen lenne még ki is ütném a pasit. Ehhez képest még szinte én kértem bocsánatot, zavarba jöttem és még a szeretövel is jópofiztam zavaromban. Még kezet is fogtam vele. Van egy 2 éves kisfiunk, én öt nézem elsösorban. Hirtelen nem tudtam mit tegyek, így elrohantam Anyámékhoz. Nekik el se mertem mondani. Annyira komoly a dolog, hogy össze akarnak költözni és ök egy pár mostantól. Semmi elöjele nem volt! A fönöke a pasi, jóképü minden nönek bejövö férfi, aki házas volt. Nemrég mondta a feleségem, hogy az embert otthagyta az asszony, utána jöttek össze. Annyi elöjel volt, hogy tudtam a feleségemnek is bejön mint mindenki másnak is, a házas munkatársnöi is a fülem hallatára fejezték ki milyen jó pasi.

Úgy érzem magam mint aki egy álomban van, nem tudom hol vagyok. Mint egy falkát vesztett farkas, aki zavarodottan szaladgál egyedül, azt se tudom mi van, mi lesz velem. Barátaim nincsenek sajnos, feladtam mindent és mindenkit évekkel ezelött a családomért, csak értük éltem. Mindenkinek nekimentem a feleségemért. Bátyámmal is össze vagyok veszve miatta.

Mi lesz most? A gyerek bölcsibe jár, így az ö érdekében az övék lesz a ház és én utcára kerülök ha nem akarok velük négyesben a házban maradni? Megteheti, hogy a gyerek miatt nem lesz eladva a ház? Én azt szeretném ha gyorsan el lenne adva és mindenki menne valamerre és minél hamarabb rendszer lenne kialakítva a fiammal kapcsolatban.

Kérlek segítsetek, nincs senkim akihez fordulhatok! Mit tegyek? Azt tudom, hogy én már egyedül maradok, mert sok cikket olvastam, hogy gyerekkel rendelkezö férfi már a kutyának se kell innentöl, de nem is baj, nem érdekel, el leszek valahogy egyedül.



2022. márc. 29. 14:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Hát most a szüleimnél vagyok. Nem tudom mit tegyek. Szégyellnék a szomszédok elött ilyet, hogy kihívom a pasira a rendörséget. A ház közös amúgy, mint minden más. Az autót nem bánom, ha használják, mert a gyerekemet abban érzem biztonságban, direkt olyan autót vettem, ami nagyon jó a törésteszteken. Nekem úgyse kell autó (egyébként a szüleimmel ugyanez a helyzet volt kb. csak Apámnak volt egy fiatal csaja. Akkor vitte a kocsit, emlékszem volt, hogy a szakadó esöben mentem suliba, Apám meg az új nöje elhúztak mellettem az autóval. Azóta a szüleim újra összejöttek)

Rossz helyzetben vagyok, mert jelenleg nincs munkahelyem, ezért se merek pattogni. Olyan volt a szerzödésem, hogy x ideig nem mehetek át más céghez dolgozni a titoktartás, stb miatt. Már vár az új cég ahova megyek majd, de csak június 1-el kezdek. Addig munkanélkülin vagyok. Nem mutatna túl jól ha pattognék egy gyerekelhelyezés elindításával. Egy papír szerint munkanélküli és vele szemben egy gyermekét nevelö anya egy cégtulajdonos pasival. Sajnos a bíróság csak azt nézi mi van papíron, már megtanultam.

A ház fele mindenképpen engem illet, azt ki fogom harcolni, hogy el legyen adva! És a gyerekem minden második héten nálam! Nem akarom az anyjától elvenni bármit is tett velem, mert a gyerek nagyon szereti. Ezeket fogom mondani az ügyvédnek, más nem érdekel.

Remélem össze fogom tudni szedni magam, most nagyon furcsa ez az érzés, nem voltam még ilyen helyzetben. Azért se akarok még azonnal ügyvédhez menni mert azt se tudom hol vagyok, mintha álmodnék. Nem akarok hülyeségeket beszélni és emiatt ráfaragni.

2022. márc. 29. 17:43
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

De könyörgöm, nem teheti ezt meg. Nőként mondom, menj haza és dobd ki a "menő vállalkozót". Ha vallalkozó, akkor pénze is kell legyen amiből fenn tart egy lakást. Legszívesebben felébresztenékek kis hideg vízzel.

Vannak barátaid, van testvéred? Akkor fogd magad és beszélj valakivel és kérj segítséget, de ne engedd, hogy becuccoljon az a seggfej! A feleséged meg nagyon pofátlan, őt is felvilagosítnám a jogairól és a te jogaidról!

2022. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Úgy értettem a cégtulajdonost, hogy ö az ügyvezetö igazgató. De ahogy kivettem, öt úgy nevezte ki a külföldi tulaj, de fizetést kap mint mások. Aztán hogy mit variálnak, adóelkerülnek, ki-kivel van, azt nem tudom. Ennek a menö embernek állítólag a volt felesége vitt mindent (nem tudom hogy csinálta mondjuk vagy igaz-e?), így egy koszos lakása sincs, csak egy trendi lakóparki másfél szobás albérlet. Ezt is napokig kellett anno hallgatnom, “jajj szegény rendes pasi” amikor még semmiröl se tudtam.

Nincsenek sajnos barátaim és a családtagjaimmal se vagyok jóban. Szüleimnél vagyok most, de nekik semmit se mondtam, úgy se értenék meg és nem is érdekli öket. Gyereküként nem raknak utcára de nem szoktunk lelkizni.

Elegem van az egészböl, tölem lakjon ott, csak legyen eladva a ház a francba és kapjam meg a felét. Beszéltem a feleségemmel, hogy nem lehet ott ez az alak helyettem, erre azt mondta, hogy minden jogom megvan a ház felére, így egyik szobában ök, másikban én, harmadikban a gyerek. Merthogy én nem szabhatom meg, hogy ö kit hív meg vendégségbe a ház 50%-ba és nyugodtan hívjak rendört, vendégségre nincs jogszabály. Ö pedig az fogja mondani, hogy vendégségbe jött a munkatársa.

2022. márc. 29. 20:36
 14/37 anonim ***** válasza:
8%

en visszamennek es felakasztanam magam a szobaban amig alszanak


sajnalom tesom hogy ezt teszik veled, azt mondjuk nem tudom eddig hogy birtad ki egy ilyen gerinctelen fereg novel

2022. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Vannak nagyon patkány emberek. Szerintem sem igazgató, sem senki ez a fazon. Akkor nem cuccolna be a feleségedhez. Szerintem jól ki fogja használni, majd amikor lehull a rózsaszín köd és sok sok pénzzel kevesebb lesz a feleségednek, akkor majd vissza akar menni hozzád. De remélem addig megjön az eszed és kidobod.

Remélem nem unalmadban írtál ki egy ilyen kérdést, mert nekem az eszem megáll, hogy egy ember mennyi mindenre képes.

2022. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
63%
Ha a lúzereknek valaha szobrot állítanak, rólad fogják mintázni.
2022. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak sokkot kaptál, azért halogatod a dolgot. De nézzük sorjában.


Nem szereted magad? Miért teszed ki magad ilyennek? A helyedben lenyugodnék és elmondanam egyes szám első személyben a feleségemnek, mit érzek, mit akarok. Itt már csak te vagy és a gyereked, nincs ő. Aki ilyen patkányságot megtett azt ne nevezd a feleségednek. Itt nem egy kósza felrelepesről van szó. Ha nem vagy elég erős, írd meg levélben.


Menj el egy ügyvédhez és kérj tanácsot, figyelj oda, mit mond.


Mar nem az a gyerek vagy, akit esőben otthagytak, mint egy darab faszt. Ez is egy ocsmány dolog volt, de meg kell értened, senki nem teheti ezt meg veled, senki. Ha valaki megteheti, az azért van, mert megengeded. Kérlek, gondold már át, szereted-e magad, akarsz-e magadnak rosszat?


Ha ezt nem tudod helyre tenni, én is javasolnék egy pszichológust. Az élet tele lesz olyan helyzetekkel, amikor egyszerűen ki kell mondanod, hogy neked ez rossz. Pl az az esős sztori. Kimondtad valaha valakinek, hogy ez neked hogy esett? Csak így 1/1ben. Akármennyire nem tetszik másoknak, magad érdekében ezt rendszeresen gyakorold.

2022. márc. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a férjem exéről irnál.Azért ne akarj öngyílkos lenni ne enged magad eltaposni.Parancsolgatni neki.Ezzel a húzásával minden kommunikáció csak a gyerekre irányuljon

A válással kapcsolatban ügyvéd egyeztetés után beszélj vele.Semmít ne írj alá csak az ügyvéd egyeztetés után.

Biz benne majd minden rendbe jön!

Ne hülyéskedj egy ilyen nőért! Öngyilkos lenni.

Csak légy résen mutasd meg hogy férfi vagy a talpadon.Ne engedj tovább hüjét csinálni magadból

Ne tudjon kicsavarni ami neked jár és a tiéd száz körömmel ragaszkodj hozzá.

A LEG FONTOSABB NE HAGYD MAGAD a GYEREKKEL ZSAROLNI!!

2022. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvéd! Ne félj az ügyvédtől, nem fogsz hülyeségeketveket mondani. Ő azért van, hogy a Te érdekeidet védje. Nem te vagy az első esete, szóval szerintem tudja hogy kérdezzen, dolgozzon. Mielőbb ügyvéd!
2022. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

17 nagyon jól fogalmazol

Becsülje önmagát a kérdező tartsa szem előtt érdekeit.Ha te ezt nem teszed más pláne nem fogja.!Lábtörlőnek használ!!!

A legfontosabb szó NEM kikel mondani meg kell tanulni ha a saját érdeked ezt úgy kívánja.

Annyira legyél toleráns másokkal amennyíre mások toleránsak veled.Ha téged sz@rba nem vesznek viszonozd te is ezt úgyan így bőkezűen!

Van egy jó közmondás amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten!

Egy életre jegyezd meg!Hasznos!

Ennek a nőnek nem tartozol semmivel csak annyi emberi tisztelettel hogy saját magadat ne járasd le.

Sok minden előfordulhat az életbe de ennél undorítóbb nincs!A saját közös otthonunkba nem visszük az új pasinkat.

Mindennek van kultúrált elintézése.De ez messzemenőkig nem az!

Valószínűleg pont a munka nélküliséged miatt volt ilyen pofátlanul bátor!Mindent pénzben mér!

2022. márc. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!