Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsán zavarban érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán zavarban érzem magam mióta megcsalt a feleségem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt képzeltem eddig, hogy úgy fogok reagálni mint a filmekben, kiabálni fogok, dühöngeni, elküldöm a francba ha beállít az új pasival. Söt úgy képzeltem, ha ilyen lenne még ki is ütném a pasit. Ehhez képest még szinte én kértem bocsánatot, zavarba jöttem és még a szeretövel is jópofiztam zavaromban. Még kezet is fogtam vele. Van egy 2 éves kisfiunk, én öt nézem elsösorban. Hirtelen nem tudtam mit tegyek, így elrohantam Anyámékhoz. Nekik el se mertem mondani. Annyira komoly a dolog, hogy össze akarnak költözni és ök egy pár mostantól. Semmi elöjele nem volt! A fönöke a pasi, jóképü minden nönek bejövö férfi, aki házas volt. Nemrég mondta a feleségem, hogy az embert otthagyta az asszony, utána jöttek össze. Annyi elöjel volt, hogy tudtam a feleségemnek is bejön mint mindenki másnak is, a házas munkatársnöi is a fülem hallatára fejezték ki milyen jó pasi.

Úgy érzem magam mint aki egy álomban van, nem tudom hol vagyok. Mint egy falkát vesztett farkas, aki zavarodottan szaladgál egyedül, azt se tudom mi van, mi lesz velem. Barátaim nincsenek sajnos, feladtam mindent és mindenkit évekkel ezelött a családomért, csak értük éltem. Mindenkinek nekimentem a feleségemért. Bátyámmal is össze vagyok veszve miatta.

Mi lesz most? A gyerek bölcsibe jár, így az ö érdekében az övék lesz a ház és én utcára kerülök ha nem akarok velük négyesben a házban maradni? Megteheti, hogy a gyerek miatt nem lesz eladva a ház? Én azt szeretném ha gyorsan el lenne adva és mindenki menne valamerre és minél hamarabb rendszer lenne kialakítva a fiammal kapcsolatban.

Kérlek segítsetek, nincs senkim akihez fordulhatok! Mit tegyek? Azt tudom, hogy én már egyedül maradok, mert sok cikket olvastam, hogy gyerekkel rendelkezö férfi már a kutyának se kell innentöl, de nem is baj, nem érdekel, el leszek valahogy egyedül.



2022. márc. 29. 14:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyébként házasságtörés. Ha válópert indítasz, ezt nyugodtan mondd el az ügyvédnek és a bíróságon is, mert ez majd a te malmodra hajtja a vizet.
2022. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

A kocsi ha a neveden van most azonnal elhozod,

Vagy azonnal kivonatod a forgalomból.

A lakásba visszatérsz. Ott laksz.

Anyuka kotródik a lovaggal.

2022. ápr. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
26 os van ilyen .
2022. ápr. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,mi lett? Kemény a sztorid. Ha meg tudok egyezni közösen mindent leírva akkor egy tárgyalás lesz csak. Addig is:


[link]


Ne gyötörd, kínozd magad még te is nem érdekes hogy érzel, úgy érzel ahogy érzel ezen nem tudsz változtatni. Sportolj, relaxálj, és a gyerekeddel foglalkozz csak! Ahol egy ajtó bezárul ott mindig nyílik egy másik is majd meglátod idővel hogy tkp. jól jártál. Mi itt drukkolunk neked!

2022. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ügyvédi intézés alatt van a válás, már beadtuk. A ház el lesz adva és menjen ki merre lát. A gyerek vagy nálam lesz (kevés, gyakorlatilag 0 esélyem van rá bármit is tett velem a feleségem) vagy egy hetet nálam, egy hetet nála. Ehhez fogunk ragaszkodni. A többi vagyontárgyat vigye, legyen övé a kocsi is, én vettem már magamnak egy 2002-es Fiat Puntot, nekem megfelel, tetszik is. Jelenleg a szüleimnél élek még, szükség is van a segítségemre, mert garázst építenek. Kialakítottam az egyik szobából gyerekszobát is ahova elhozom a fiamat amikor tudom. Szerencsére gyakran van így, mert a gerlepár élvezni akarja a boldog kettesben töltött idöt.
2022. máj. 21. 10:42
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó voltam. Akkor jó, örülök hogy jól alakult , üdv! 47/Kislány

Sajnos nálunk tíz keserves év előzte meg a válást hidd el annál nincs rosszabb. Fiatal vagy , előtted az élet! Hajrá! Hidd el nyertél velem is volt hogy majd beledöglöttem ma már nem is emlékszem rá..! És lett jobb. Társ..ne görcsölj rá az élet tényleg hozza majd. Én amikor ki akartam futni a világból elkezdtem futni járni máig imádom!

2022. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 21. 13:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!