Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsán zavarban érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán zavarban érzem magam mióta megcsalt a feleségem. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Azt képzeltem eddig, hogy úgy fogok reagálni mint a filmekben, kiabálni fogok, dühöngeni, elküldöm a francba ha beállít az új pasival. Söt úgy képzeltem, ha ilyen lenne még ki is ütném a pasit. Ehhez képest még szinte én kértem bocsánatot, zavarba jöttem és még a szeretövel is jópofiztam zavaromban. Még kezet is fogtam vele. Van egy 2 éves kisfiunk, én öt nézem elsösorban. Hirtelen nem tudtam mit tegyek, így elrohantam Anyámékhoz. Nekik el se mertem mondani. Annyira komoly a dolog, hogy össze akarnak költözni és ök egy pár mostantól. Semmi elöjele nem volt! A fönöke a pasi, jóképü minden nönek bejövö férfi, aki házas volt. Nemrég mondta a feleségem, hogy az embert otthagyta az asszony, utána jöttek össze. Annyi elöjel volt, hogy tudtam a feleségemnek is bejön mint mindenki másnak is, a házas munkatársnöi is a fülem hallatára fejezték ki milyen jó pasi.

Úgy érzem magam mint aki egy álomban van, nem tudom hol vagyok. Mint egy falkát vesztett farkas, aki zavarodottan szaladgál egyedül, azt se tudom mi van, mi lesz velem. Barátaim nincsenek sajnos, feladtam mindent és mindenkit évekkel ezelött a családomért, csak értük éltem. Mindenkinek nekimentem a feleségemért. Bátyámmal is össze vagyok veszve miatta.

Mi lesz most? A gyerek bölcsibe jár, így az ö érdekében az övék lesz a ház és én utcára kerülök ha nem akarok velük négyesben a házban maradni? Megteheti, hogy a gyerek miatt nem lesz eladva a ház? Én azt szeretném ha gyorsan el lenne adva és mindenki menne valamerre és minél hamarabb rendszer lenne kialakítva a fiammal kapcsolatban.

Kérlek segítsetek, nincs senkim akihez fordulhatok! Mit tegyek? Azt tudom, hogy én már egyedül maradok, mert sok cikket olvastam, hogy gyerekkel rendelkezö férfi már a kutyának se kell innentöl, de nem is baj, nem érdekel, el leszek valahogy egyedül.



2022. márc. 29. 14:31
1 2 3 4
 21/37 Laylah ***** válasza:
100%
Amúgy... a gyereket nem zavarja az idegen a házban?
2022. márc. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eröt adó szavakat és tanácsokat.


Ügyvédet kerestem már, remélem jó, csak a net alapján böktem rá. Holnap megyek hozzá.


Az esös sztorit amúgy még nem nagyon mondtam el senkinek, szégyelltem, szégyellem a dolgot, hogy nekem ilyen apám volt, van.


A gyerek nem sok mindent fog fel ebböl az egészböl, 2 évesen még éppenhogy mond dolgokat, nem érti ezt az egészet.

2022. márc. 30. 11:21
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell az esős sztori miatt szégyellned magad. Jogod van emiatt úgy érezni magad, ahogy érzed magad. Egy dolgot kell megtanulnod, néha jelezned kell másoknak, hogy egyes dolgok miatt hogy érzed magad (egyes szám egyes személy). Ez az egy KELL van. Különben a világ eltapos téged is.
2022. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Laylah ***** válasza:
100%

"A gyerek nem sok mindent fog fel ebböl az egészböl, 2 évesen még éppenhogy mond dolgokat, nem érti ezt az egészet."

Ne legyél benne olyan biztos. Én pl. emlékszem nagyapámra, holott alig voltam másfél éves, mikor meghalt. A keresztlányom sem volt még 2 éves, mikor lelépett az apja, ő is évekig kérdezgette, mikor már tudott beszélni, hogy hol az apja.

2022. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy válassz ügyvédet hogy ráböksz a névsorban, tájékozódj!

Ők is szakterületenként specializálódnak (ingatlanjog, büntetőjog, stb..). Keress kimondottan jó válóperes ügyvédet, nem baj ha nem szimpatikus, nem baj ha dagadt mert nem ez a lényeg. Amit viszont ő javasol azt fogadd el még ha te nem is szeretnél olyat mondani, nem szeretnél többet magadnak mint a fele a tulajdonotoknak.

Most csak a saját érdekeidet nézd és bár nehéz de tanulj meg NEM-et mondani.

Most ha nem állsz ki saját magadért akkor később sem fogsz és mindíg ki fognak használni.


Ez egy nagyon szemét dolog amit a nejed tett veled de a saját otthonodból nem küldhet el. Te sem vagy köteles tűrni hogy bárkit ő odavigyen.

Ti papíron még egy család vagytok és te nem vagy köteles egy faszt befogadni aki úgy ügyvezető hogy semmije nincs.

Az ingatlanotok tulajdoni lapján az áll hogy osztatlan közös tulajdon, nem az hogy egy szoba anyué egy apué.

A gyermeked jövője szempontjából sem mindegy hogy hogy lesz elosztva a vagyon. Ne menj bele olyanba hogy írjuk a részedet a gyerek nevére. Anyu lóvéját az ügyvezető el fogja szórni amint lehetősége lesz rá majd lelép egy másik hasonló típusú nővel.


A munkajogi kérdésekben sem vagy a topon szerintem.

Persze lehet ilyen szerződést kötni hogy a munkavállaló ne vigye el a partnereket, az alvállalkozókat és esetleg a humán erőforrást de ennek ára van. Neked most nem munkanélkülin kéne lenned , ha ez áll a szerződésedben akkor neked a pihentető időszakra járna fizetés. Vagy írtok egy papírt a volt munkaadóddal hogy istenbizony nem használod fel az ott szerzett kapcsolatokat eddig és eddig az időpontig.

Nálunk legalább is igy oldjuk meg, pedig láttunk szülés előtt otthon hesszelő kolléganőt aki vígan dolgozott másnak a szabadidejében. Felmondhattunk volna neki mivel a gyes után még jár egy halom szabadság neki, de inkább jót nevettünk mert tudjuk ki a gyerek apja :)

2022. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
53%
Remélem hogy ez kamu, és nincs ilyen szerencsétlen ember a földön.
2022. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
A segítségeket köszönöm, a kritika is jogos végülis. Nem vagyok egy nagy spíler, inkább naív, lúzer, ez van sajnos. A fönökömmel se mertem alkudozni, nem kell a feszkó. Az ügyvéd akihez mentem, rendes volt, mást ajánlott maga helyett, nem csapott be!
2022. ápr. 1. 16:16
 28/37 anonim ***** válasza:
85%
Házassági szerzodes nélkül nagy hiba ingatlant venni közösen manapság.
2022. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Neked rá van szükséged :


[link]


www.valoperes-ugyved.hu

2022. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Én azért, biztos ami biztos, csináltatnék egy apasági tesztet is. Tudsz anonim módon, senki nem fog róla tudni. Kb. 50ezer.
2022. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!