Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után nincs bűntudat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után nincs bűntudat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal, 2 éve együtt élünk, voltak nehézségek az együtt élés során, de ami a legrosszabb, hogy nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. Én nagyon szeretem a párom vele képzelem el a jövőm, ha az esküvőről kérdezem vagy gyerekvállalásról mindig csak annyit mond, még nincs itt az ideje(ő 28 én 26 éves), mikor megkérdezem velem képzeli e el a jövőjét a válasza, nemtudom ezt nem lehet előre tudni blablabla.., nagyon ritkán dícsér hogy szép vagyok, csinos, hiába öltözök ki vagy bármi. Őszintén sokszor inkább a házvezető nőjének érzem magam mintsem a párjának. Szexuális dolgok terén minden rendben köztünk. Emberileg is nagyon jó ember amit csak tud megtesz értem, csak hiányzik az az érzés ami a kapcsolatunk elején volt, az a tűz, hiányoznak a bókok, a figyelmesség, nem tudom én gondolom e túl de 3 év után még nem kellenne ennyire belaposodni a dolgoknak. Nem régiben munkahelyet váltottam, ahol volt egy tőlem 3 évvel fiatalabb srác, aki elkérte az Instagramm nevem és rám is írt, elkezdtünk ott is beszélgetni illetve munkahelyen is a szünetekben, elkezdett minden gondolatom ő róla szólni, külsőleg rettentően a zsánerem, találkoztam vele munkán kívül is, és elcsattant pár darab csók, de egyáltalán nem érzem azt hogy én most megcsaltam volna a párom, egyszerűen annyira jó érzéssel töltött el hallgatni tőle hogy én mennyire szép vagyok stb, a gyengédsége is. Mellesleg a páromnak már nem egyszer mondtam, hogy nen vagyok boldog több figyelemre törődésre, randikra lenne szükségem illetve valami előre lépésre a részéről hogy neki is igen is én vagyok az igazi, de semmi.. de nem tudnám nélküle elképzelni az életem, de így sem mehet tovább hogy mástól kell megkapjam azt a törődést amit ő nem ad meg. Mi lenne ebben a helyzetben a legjobb megoldás?

2022. ápr. 21. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél időutazó lenni, akkor rúgd ki most a párodat, és máris 2 évvel később érezheted magad, amikor ez így is - úgy is megtörténik. A kapcsolatok innen kezdve csak erodálódni szoktak és némi szenvedés után fájdalmas szakitás következik. Jobb ezen most túlesni.


Amúgy meg az új srác se biztos, hogy jobb lenne, ilyenkor elfogult az ember lánya.

2022. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az új sráccal ha úgy adódna sem szeretnék komolyabb kapcsolatot, mint mondtam fiatalabb mint én :)

Most ez még nehéz, elképzelni sem tudom hogy ne legyen a párom az életem része

2022. ápr. 21. 22:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod 3 év után sem képes kimondani, hogy veled képzeli a jövőjét, akkor azt nyugodtan veheted nemnek. Régen nem vagytok tinik, ennyi idő után már rég tudni kellene hány gyereket szeretnétek, milyen esküvőre vágytok, hol szeretnétek élni, spórolni sajátra/nagyobbra; ha nem is rövid időn belül, de 2-3 év távlatában csak meg kellene állapodni.

Ez a srác nem a megoldás, mindenesetre a felbukkanását veheted annak a jelének, hogy vége felé jár a kapcsolatod. Gondold át, hogy a párod valóban -e az igazi, és te mire vágysz a jövőre nézve, aztán kapd el egy beszélgetésre erről. Lehet, hogy fájdalmas lesz, és szakítás a vége, de az is jobb, minthogy húzzátok egymás idejét.

2022. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen most az a kérdés, hogy dugj-e titokban a kollégáddal?

Ő arra hajt, te benne lennél (ha magadnak sem mondod ki), szakítani a mostanival nem akarsz, mert ha megtennéd 30 évesen valószínűleg megint egy ilyen szituban találnád magad.

2022. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Igen, a környezetemben mindenki ezt mondja, hogy ennyi idősen ennyi idő után már illő lenne elköteleződni, és pont ettől félek hogy mi van ha még 5 év múlva is csak itt tartunk, de ott a másik oldal, hogy annyira bízom benne, hogy jóra fordul minden.
2022. ápr. 21. 23:11
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es, nem tudom mi a kérdés😅 még sosem voltam ilyen helyzetben
2022. ápr. 21. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Az új kolléga csak meg akar dug…

És ha ilyenbe bele mész akkor mégse jó a szex nem? Régi meg lehet már megunt?! 3 év után ez elég rossz…

2022. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj de ez is egy tipik női hiszti újabb példája. Na meg a kettős mérce.

Ha egy férfi megy valamilyen szinten félre, legyen az kacerkodás/flört/ csók ne adj isten több .. na akkor egy utolsó féreg/ mocsok . Mert nem elég neki annyi amit a felesége nyújt meg hogy képzeljük , hogy bármi olyat szeretne amit a fa darab asszony nem, vagy ha nem a szexualitást nézzük , hogy neki is jól esik a férfiúi hiúságát méltatni néha.

Bezzeg ha egy nőt nem dicsérnek agyba főbe , hogy jaj de jó már megint a hajad , amit már 2 hete is megcsinaltattàl , vagy de szép a körmöd , amit szintén , de finoman csináltad a héten harmadjára a paprikás krumplit..

Ha logikusan érvel a jövővel kapcsolatban akkor az emócionális nőnek már egyből nem tetszik a nem zsigerből logikátlanul rávágott válasz.


De a legjobban akkor bizonyosodtam meg a rinyárol amikor jöttél ezekkel a zsigeri beidegződéssel hogy márpedig fiatalabb tőled , hát nem képzeljük hogy bármikor kapcsolatba lépnél egy ilyennel .. tipik női hiszti .. jajj amúgy cuki de alacsonyabb egy 0,4 cm-rel tőlem de amúgy mindenben az eddigi legjobb pasi ..

De kár hogy túl fiatal de kár hogy túl alacsony de kár hogy túl … bla bla bla..

2022. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostani pároddal innentől jobb már nem lesz. Tovább fog laposodni.

Fiatal vagy még, keresd meg az igazit.

Én a te korodban házasodtam (sajnos), és 40 évesen váltam két gyerekkel később.

Hagyd ki.

2022. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondtad kérdező :

"mások szeint illő lenne elköteleződni" : MÁSOK SZERINT.

Nem szerinted, te kinek élsz ? MÁS-oknak, vagy magadnak.

Tedd azt ami neked jó, a MÁS-ok meg le vannak sz.rva.

Ugyanezt a dumát nyomta a nővérem nekem régen. És én meg végigéltem eddig az életem, nősülés és hasonlók nélkül, mert nekem így volt jó és az összes bnőmnek is, akik voltak,ők sem akartak elköteleződni. Sokan vagyunk így, csak sokan nem vallják be, mennek a tömeg MÁSOK után és 5 év után meg szétmennek, vagy csalnak. De ami a legszomorúbb, hogy a gyerekeik szívják meg a felborul családi életet.

2022. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!