Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy felesegnek mindene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felesegnek mindene megvan amirol almodott valaha akkor miert baj ha megcsalja a ferje?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 06:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
5%

Ezt én sem értem, főleg, amikor már gyerek is van. Képes feladni a jó életét, és a gyerekét is, csak azért, mert a férje máshol kefélt.

Aztán persze mindenki előtt ő a mártír, és a gyerek bekattanását is az apjára, meg az új nőjére keni, miközben ő rúgta fel a jót!

2022. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért kéne elnéznem a megcsalást, mert jól keresek? Egyedül is jól keresek.

Aztán az ilyenek vannak a legjobban kiakadva ha a nejük is félre dug.

2022. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
98%
A faszi rúgta fel a jót a félredugással.
2022. máj. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha a feleség önmaga nem keres jól, akkor ha okos, akkor nem válik, hanem is megcsalja a férjét.
2022. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
96%

Semmilye nincs,ha megcsalja a férje.

(bízom benne hogy csak vicc a kérdés)

2022. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
95%

Amit most leírok az MINDKÉT nemre vonatkozik.

Miért baj ha megcsal a párom/házastársam?

Azért mert egy párkapcsolat a bizalmon alapszik. Alapjáraton mindenki a saját egészségéért felel. Egy házasságban viszont ha szex van a felek között akkor a másik fél egészségéért is felelsz (nemi betegségek témában). Tehát ha a férj/feleség félrekefél, azzal veszélyezteti a házastársa egészségét is. És ez az amihez nincs joga!

Ez az "amiről nem tudok az nem fáj" hozzáállás, a másik egészséghez való jogának a csorbítása. Ezt csak azok értik meg akik már összeszedtek valami betegséget amit a párjuk kapott el valakitől (én szerencsére nem jártam így, csak az eü-ben dolgoztam, tudom milyen ez a helyzet).

Az megint egy másik eset ha a házasok nyitott házasságban élnek, vagy egymással nem szexelnek csak másokkal. Ha ez előre meg van beszélve és mindketten beleegyeznek az teljesen rendben van, ha ez így nekik jó.

De hiába van meg valakinek anyagilag mindene, ha a félrelépő párja miatt tiszta stressz az élete és a pénzét meg STD szűrésekre kell költenie.

Arról nem is beszélve hogy a házasság/párkapcsolat alapja a kölcsönös tisztelet, megbecsülés, bizalom kellene hogy legyen, de ez a megcsalásos eseteknél nem igazán van jelen, sajnos.

2022. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

16.-ra.


De ALAP a gumi!!! Ki akar kankót és/vagy Jankót?

2022. máj. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%

#17

Az óvszer sem véd meg mindentől!


[link]

[link]

2022. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
9%

18.-ra.


De akkor ne menj: uszodába, konditerembe, szaunába, ne próbálj fel ruhát, ...

2022. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ki fog derülni….
2022. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!